ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 50 - Audiobooki

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych audiobooków (mp3) w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 50 bestsellerów, po które nasi czytelnicy sięgają najczęściej. Znajdź coś dla siebie!

  1. Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją

   okladka

   Autor:
   Mateusz Grzesiak

   Ocena:
   6/6

   Dobra wiadomość jest taka, że perswazji i odporności na nią można się nauczyć. Koniec z wywieraniem negatywnego wpływu na Twoje decyzje. Koniec z nieświadomym poddawaniem się manipulacji!

  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

   okladka

   Autor:
   S.J. Scott

   Ocena:
   5/6

   Dzięki tej książce w łatwy sposób zapanujesz nad tym problemem! Jest to bardzo praktyczny i przystępnie napisany przewodnik, który pozwoli Ci szybko wyrobić w sobie nawyk działania i pozbyć się utrudniającej życie przypadłości — prokrastynacji.

  3. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

   okladka

   Autor:
   Kuba Wojewódzki

   Ocena:
   6/6

   Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. Lenfant terrible polskiego show biznesu. O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.

  4. Skuteczny lider lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać

   okladka

   Autor:
   Andrzej Krótki

   Ocena:
   6/6

   Jakie elementy są potrzebne, aby ludzie chcieli z Tobą pracować i darzyli Cię zaufaniem? Co i jak trzeba robić, aby skutecznie pomagać innym usprawniać siebie i swoje firmy? Na jakie trudne pytania trzeba znać odpowiedzi?

  5. Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

   okladka

   Autor:
   Steve Blank, Bob Dorf

   Ocena:
   5/6

   Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną, bezsenną noc. Nie należy pochłaniać jej bezrefleksyjnie, by następnie odłożyć na półkę i już do niej nie wrócić. Wręcz przeciwnie — jeśli chcesz skorzystać z tego niezwykłego podręcznika, studiuj go po trochu, systematycznie i wracaj do nieg...

  6. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2

   okladka

   Autor:
   Jens Henrik Jensen

   Ocena:
   4.6/6

   Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena, byłego żołnierza duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę. Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju, toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii.

  7. Niesamowite przygody 10 skarpetek

   okladka

   Autor:
   Justyna Bednarek

   Ocena:
   5/6

   Kto powiedział, że skarpetki mają być do pary... Bo skarpetki się rozparowują. One się nie gubią, ale rozchodzą. Jedna sobie gdzieś wędruje, a druga też, ale gdzie indziej. Skarpetki znikają po wrzuceniu do pralki.

  8. 7 nawyków skutecznego działania

   okladka

   Autor:
   Stephen R. Covey

   Ocena:
   0/6

   7 nawyków skutecznego działania, którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w p...

  9. Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi

   okladka

   Autor:
   Miłka Raulin

   Ocena:
   6/6

   Ta książka jest opowieścią o długiej wyprawie po marzenia – wyprawie realizowanej z perspektywy matki pracującej na pełnym etacie. Mówi o tym, jak zaczął się ten „wysokogórski romans” i jak wykonać z powodzeniem szalony projekt, dysponując jedynie dwudziestoma sześcioma dniami u...

  10. Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce

   okladka

   Autor:
   Ken Blanchard, Robert ...

   Ocena:
   0/6

   To działa! Bez względu na to, czy jesteś odpowiedzialny za gospodarstwo domowe, przedsiębiorstwo, rodzinę czy fabrykę! Jednominutowy Menedżer odniósł jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów w historii.

  11. Cormoran Strike prowadzi śledztwo (#4). Zabójcza biel

   okladka

   Autor:
   Robert Galbraith

   Ocena:
   6/6

   Billy, zdesperowany młody mężczyzna, przychodzi do agencji Cormorana Strikea, by prosić o wyjaśnienie okoliczności zbrodni, którą widział w dzieciństwie.

  12. Rodzanice

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   0/6

   Zbliża się krwawy superksiężyc. Mieszkańcy maleńkich Rodzanic boją się, że ta niezwykła pełnia uwolni z dawna uśpionego demona. Tymczasem na zamarzniętym, smaganym zimowym wichrem jeziorze znaleziono ciało zamordowanej dziewczyny.

  13. Wałkowanie Ameryki

   okladka

   Autor:
   Marek Wałkuski

   Ocena:
   4.9/6

   Oddajemy w ręce Czytelnika książkę Marka Wałkuskiego, dziennikarza radiowej „Trójki” i wieloletniego korespondenta Polskiego Radia w Waszyngtonie. W charakterystyczny dla siebie, dowcipny i przenikliwy sposób autor opowiada o życiu w Stanach Zjednoczonych i specyfice tego wielkiego kr...

  14. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1

   okladka

   Autor:
   Jakub Szamałek

   Ocena:
   0/6

   Pierwsza część trylogii Ukryta sieć jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia.

  15. Dzieci księży. Nasza wspólna tajemnica

   okladka

   Autor:
   Marta Abramowicz

   Ocena:
   0/6

   O jej poprzedniej książce Krystyna Janda mówiła, że to specjalna, mocna i poruszająca lektura. Marta Abramowicz, autorka bestsellera Zakonnice odchodzą po cichu, powraca z nowym reportażem!

  16. Zdrój

   okladka

   Autor:
   Barbara Klicka

   Ocena:
   0/6

   Powieściowy debiut Barbary Klickiej, poetki docenionej przez krytykę za tomy Same same oraz Nice.

  17. Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości

   okladka

   Autor:
   Andrzej Batko

   Ocena:
   4.4/6

   Prawo przyciągania mówi o potężnej sile -- sile Twoich myśli. To one odpowiedzialne są za to, co do siebie przyciągasz, i za to, co Cię w życiu spotyka. I bez względu na to, jak bardzo kontrowersyjne Ci się to wydaje, nie możesz zignorować możliwości zgłębienia tego, co kieruje Twoim życiem.

  18. O pisaniu. Na chłodno

   okladka

   Autor:
   Remigiusz Mróz

   Ocena:
   0/6

   W kraju, w którym rzekomo nikt nie czyta, jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy. W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem. Kim jest?

  19. #BYĆ SOBĄ. Żyć tak, by niczego nie żałować

   okladka

   Autor:
   Joanna Janowicz, Piotr...

   Ocena:
   6/6

   #Być sobą zaczyna się od powrotu do dzieciństwa, do własnych marzeń z tamtego okresu. Z czasu poprzedzającego ten, w którym zaczęło się udawanie i dopasowywanie do wizji — rodziców, nauczycieli, szefa w pracy, kultury i społeczeństwa.

  20. Życiologia

   okladka

   Autor:
   Miłosz Brzeziński

   Ocena:
   5.5/6

   Kultowa książka traktująca o zarządzaniu sobą w czasie, zdaniem Czytelników. Bestseller %22zdaniem%22 statystyk. .

  21. Biznes, czyli sztuka budowania relacji

   okladka

   Autor:
   Miłosz Brzeziński

   Ocena:
   0/6

   Czy człowiek jest zaprogramowany do efektywnej pracy w zespole? Po czym poznać rokującego menedżera?

  22. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (Tom 1)

   okladka

   Autor:
   Rafał Kosik

   Ocena:
   6/6

   Pierwszy tom bestsellerowej serii. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków! Posłuchajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach i nastoletnich uczuciach.

  23. Piorun kulisty

   okladka

   Autor:
   Cixin Liu

   Ocena:
   6/6

   Kolejna powieść autora bestsellerowego Problemu trzech ciał. W trakcie burzy piorun kulisty zabija rodziców czternastoletniego Chena, spalając ich na popiół. Od tego czasu Chen postanawia poświęcić życie badaniu tego bardzo rzadkiego zjawiska atmosferycznego, wciąż otoczonego tajemnicą.

  24. Książeczka minimalisty. Prosty przewodnik szczęśliwego człowieka

   okladka

   Autor:
   Leo Babauta

   Ocena:
   4.3/6

   Masz czasami poczucie, że Twoje życie polega na zarabianiu na to, by mieć więcej, tylko po to, by za chwilę wyrzucić i kupić następne? Że Twój dom przypomina wielki skład zbędnych rzeczy, którym kiedyś nie mogłeś się oprzeć?

  25. Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google

   okladka

   Autor:
   Scott Galloway

   Ocena:
   6/6

   Bestseller New York Timesa Amazon, Apple, Facebook i Google to najbardziej wpływowe firmy na świecie. Prawie każdy uważa, że wie, jak osiągnęły taką pozycję. Prawie każdy się myli.

  26. Zanim zawisły psy

   okladka

   Autor:
   Jens Henrik Jensen

   Ocena:
   5.4/6

   Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk, właściciel pobliskiego zamku, Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar. Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa.

  27. Droga do osobistej potęgi

   okladka

   Autor:
   Napoleon Hill

   Ocena:
   0/6

   Niniejsza książka składa się z wybranych tekstów zaczerpniętych z serii lekcji dotyczących sukcesu, opracowanych przez Hilla w 1941 roku. Lekcje te autor nazwał „intelektualnym dynamitem”.

  28. Zarządzanie przez wartości

   okladka

   Autor:
   Ken Blanchard, Michael...

   Ocena:
   0/6

   Książka opisuje sposób, w jaki różnego typu firmy mogą osiągnąć większy sukces - mierzony nie w kategoriach rozmiarów bądź zysków, lecz z punktu widzenia jakości życia ich pracowników oraz jakości świadczonych usług.

  29. Szkoła Mówców. Myśl i prezentuj inaczej niż wszyscy

   okladka

   Autor:
   Lidia Buksak

   Ocena:
   6/6

   Szkoła mówców jest napisana przez trenera, nie przez pisarza. To nie wydumane teorie, ale treści wynikające z wieloletniego doświadczenia autorki w pracy z żywym człowiekiem. Nie znajdziesz tu ogólników i łatwych rozwiązań.

  30. Hipnotyczna prezentacja w sprzedaży bezpośredniej

   okladka

   Autor:
   Andrzej Batko

   Ocena:
   4.1/6

   Zdarzyło mi się kilka razy wysłuchać takiej prezentacji, że do dziś pamiętam uczucie fascynacji, narastającą ekscytację, przemykające przez moją głowę marzenia o posiadaniu proponowanego przedmiotu lub korzystaniu z oferowanej usługi.

  31. # to o nas

   okladka

   Autor:
   Piotr C

   Ocena:
   0/6

   W czasach, gdy seks dostajesz szybciej niż hamburgera w fast foodzie. Gdy sukienki są krótsze niż wyrzuty sumienia. Gdzie nie ma niczego na stałe. Gdzie nikt nie mówi: kocham cię na zawsze.

  32. Głaskologia

   okladka

   Autor:
   Miłosz Brzeziński

   Ocena:
   6/6

   To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak. Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy...

  33. Duchowość na co dzień. Ścieżka współczesnego mistyka

   okladka

   Autor:
   Maciej Wielobób

   Ocena:
   5.8/6

   Skoro zastanawiasz się nad zagłębieniem się w treść tej książki, być może nie odnalazłeś spełnienia w sukcesie zawodowym, uznaniu innych, a nawet życiu rodzinnym. Doświadczasz pewnej tęsknoty, która popycha Cię do przewartościowania swoich priorytetów i poszukiwania swojej życiowej ścieżki.

  34. Potęga pozytywnego przywództwa. Dobry szef - lepszy pracownik

   okladka

   Autor:
   Jon Gordon

   Ocena:
   0/6

   Od czasu publikacji bestsellerowej książki zatytułowanej Autobus energii Jon Gordon pracował z wieloma firmami, specjalistami, drużynami akademickimi, szpitalami, szkołami i organizacjami non profit.

  35. Jednominutowy Menedżer i przywództwo

   okladka

   Autor:
   Ken Blanchard, Patrici...

   Ocena:
   6/6

   Jednominutowy Menedżer i przywództwo w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób.

  36. Królestwo

   okladka

   Autor:
   Szczepan Twardoch

   Ocena:
   0/6

   Zaskakująca kontynuacja jednego z największych bestsellerów ostatnich lat Ryfka ma jeden cel przetrwać. W swojej kryjówce pielęgnuje na wpół przytomnego Jakuba Szapirę, który niczym nie przypomina niegdysiejszego postrachu stolicy.

  37. Prawa sukcesu. Tom I i Tom II

   okladka

   Autor:
   Napoleon Hill

   Ocena:
   0/6

   Pierwsze PRAWO SUKCESU, Supermysł, pokaże Ci podwaliny nowego sposobu myślenia i działania. Poznasz prawo psychologii mówiące o umyśle rozwiniętym dzięki harmonijnej współpracy dwojga lub więcej ludzi, którym równie silnie na sercu leży powodzenie w każdym obranym przedsięwzięciu.

  38. A ja żem jej powiedziała

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Nosowska

   Ocena:
   5/6

   Katarzyna Nosowska szczerze, ze specyficznym dla siebie poczuciem humoru i bystrością pisze o tym co nas otacza. A ja żem jej powiedziała to zbiór krótkich i trafnych felietoników, przemyśleń autorki na tematy różne.

  39. Płomień i krzyż. Tom 2

   okladka

   Autor:
   Jacek Piekara

   Ocena:
   0/6

   Zbiór sześciu opowiadań, w których ważną rolę pełnią niezwykłe kobiety: Katarzyna, Katrina, Roksana, Enya, Matylda, Valeria Flavia. To one będą miały wpływ na dzieje Świętego Oficjum.

  40. Technical Leadership. Od eksperta do lidera. Wydanie II poszerzone

   okladka

   Autor:
   Mariusz Sieraczkiewicz

   Ocena:
   5.7/6

   Proponujemy, by Twoim „mistrzem” stał się ten podręcznik. Jego autor od kilkunastu lat współpracuje z zespołami programistycznymi jako trener i konsultant, zna więc specyfikę branży, z którą związałeś się zawodowo, i jest świadom tego, jakie problemy stoją przed nowo mianowanym lidere...

  41. Stan Lee. Człowiek-Marvel

   okladka

   Autor:
   Bob Batchelor

   Ocena:
   0/6

   Szczera, prawdziwa i wciągająca opowieść o człowieku, który marzył o karierze pisarskiej, a zrobił o wiele więcej: odmienił oblicze amerykańskiej popkultury. Bob Batchelor opisuje jedną z najciekawszych postaci świata komiksu, ojca najbardziej popularnych komiksowych superbohaterów Stana Lee.

  42. Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

   okladka

   Autor:
   Mark Manson

   Ocena:
   4.6/6

   STOP! Trzymasz w ręku książkę, dzięki której położysz kres temu szaleństwu i nauczysz się przykładać wagę do tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dowiesz się, że trzeba umieć rozpoznawać sprawy istotne i przejmować się właśnie nimi i tylko nimi.

  43. Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces

   okladka

   Autor:
   Napoleon Hill

   Ocena:
   5.3/6

   Książka przedstawia sprawdzoną i pewną metodę przezwyciężenia wszystkich przeszkód, zrealizowania każdej ambicji i osiągnięcia sukcesu. Pokazuje, jak ją stosować, i powoduje, że od razu zaczynasz działać.

  44. 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?

   okladka

   Autor:
   Kevin Kruse

   Ocena:
   5.6/6

   Jedyny przewodnik zapewniający wzrost wydajności, bazujący na solidnych badaniach i wywiadach z miliarderami, milionerami, przedsiębiorcami, olimpijczykami i prymusami.

  45. Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

   okladka

   Autor:
   Allen Carr

   Ocena:
   6/6

   Chcesz być dorosłym, niezależnym i wolnym człowiekiem? Rzuć palenie. Tylko to Ciebie trzyma. Nałóg. Jeden z najtrudniejszych do uwolnienia się z niego. A więc gdy już tego dokonasz, dasz radę, staniesz się bohaterem.

  46. Rozprawa o metodzie

   okladka

   Autor:
   Kartezjusz

   Ocena:
   0/6

   Rozprawa o metodzie Kartezjusza jest jednym z najważniejszych traktatów filozoficznych czasów nowożytnych. Aby ułatwić czytanie tego dzieła, Kartezjusz podzielił je na sześć części — rozważania dotyczące nauk, reguł metody, zasad moralnych, dowodów na istnienie Boga i duszy ludzkiej, porząd...

  47. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

   okladka

   Autor:
   Beata Błaszczyk

   Ocena:
   5/6

   Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i ty...

  48. Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji

   okladka

   Autor:
   Simon Sinek, David Mea...

   Ocena:
   6/6

   Ta książka ma na celu doprowadzenie Cię do odkrycia Twojego DLACZEGO. Potraktuj ją jako szczegółowy przewodnik. Wszystkie kroki zostały w nim dokładnie opisane, więc osiągniesz cel, jeśli tylko poświęcisz mu trochę pracy i cierpliwości.

  49. Siła głosu. Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Pietroń

   Ocena:
   5.5/6

   Głos to główne narzędzie kreowania własnego wizerunku. Jest bowiem naturalnym przedłużeniem osoby, pozwala nam przejawiać prawdziwe emocje czy nastroje. Głos działa prawidłowo, jeżeli mu na to pozwolimy.

  50. Zjedz tę żabę! (wydanie III rozszerzone)

   okladka

   Autor:
   Brian Tracy

   Ocena:
   0/6

   Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów. Brian Tracy Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności pracy i osiągania z niej zadowolenia.

  1. Driven. Namiętność silniejsza niż ból

   okladka

   Autor:
   K. Bromberg

   Ocena:
   5.4/6

   Jesteś Rylee Thomas — kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca.

  2. Pokolenia. Wiek deszczu, wiek słońca

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Droga

   Ocena:
   5.9/6

   W małym domku nad brzegami cichej czasem, innym zaś razem niespokojnej rzeki, zapomniany przez mieszkańców, stoi Wiluś. Wiluś jest zdobioną szafką z czasów cesarza Wilhelma — stąd nazwa.

  3. Dallas '63

   okladka

   Autor:
   Stephen King

   Ocena:
   5/6

   W tej książce Stephen King odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie. Dallas 63 to trzymająca w napięciu, napisana z rozmachem powieść, która perfekcyjnie łączy wątki obyczajowe, kryminalne i fantastyczne.

  4. W naszym domu

   okladka

   Autor:
   Jodi Picoult

   Ocena:
   0/6

   Nastoletni Jacob Hunt cierpi na zespół Aspergera, czyli łagodną postać autyzmu. Nie umie czytać sygnałów społecznych ani wyrażać swoich myśli i uczuć. Na pierwszy rzut oka to zupełnie normalny, inteligentny i elokwentny chłopak, jednak każde odstępstwo od codziennej rutyny, każda zmiana w ustalo...

  5. Gospoda pod Bocianem

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Droga

   Ocena:
   5.5/6

   Losy rodzin są jak drzewa o rozwichrzonych gałęziach, splatają się ze sobą na wiele sposobów. Najlepiej wiedzą o tym ludzie, którzy zbliżają się do końca swego życia. Czasem wystarczy wsłuchać się w ich opowieści, by w pełnej krasie zobaczyć świat dawno miniony, odkryć sekrety przeszłych pokoleń,...

  6. 17 podniebnych koszmarów

   okladka

   Autor:
   Stephen King, Bev Vincent

   Ocena:
   0/6

   Witajcie w 17 podniebnych koszmarach, antologii opowiadającej o nieszczęściach, które mogą was spotkać, kiedy jesteście jedenaście kilometrów nad ziemią i pędzicie z prędkością ponad ośmiuset kilometrów na godzinę, zamknięci w metalowej rurze (jak - brrr!

  7. Żona między nami

   okladka

   Autor:
   Greer Hendricks, Sarah...

   Ocena:
   5/6

   Żona między nami to znakomita pozycja z gatunku „domestic thriller”, której autorkami są Sarah Pekkanen i Greer Hendricks. Znajdziemy tu błyskotliwą fabułę, trzymającą w napięciu narrację i przerażający trójkąt miłosny.

  8. Uwikłani. Pokusa

   okladka

   Autor:
   Laurelin Paige

   Ocena:
   0/6

   Alyana postanawia skończyć z tym, co było kiedyś i zacząć żyć na nowo. Wkrótce jej los ma się połączyć z kimś zupełnie wyjątkowym. Niebawem pozna niezwykłego mężczyznę, który wywróci jej świat do góry nogami.

  9. Joy

   okladka

   Autor:
   Hermia Stone

   Ocena:
   0/6

   Love Bites – Love Hurts – Love Kills Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę, kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym, że mieszka z mężczyzną idealnym, który zawsze spełnia jej marzenia.

  10. Harda

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Cherezińska

   Ocena:
   0/6

   Świętosława od dziecka była harda. Od najmłodszych lat, wraz z bratem Bolesławem Chrobrym, uczyła się niuansów politycznej gry. Miała stać się pionkiem w układzie sojuszy swego ojca, księcia Mieszka.

  11. Manwhore

   okladka

   Autor:
   Katy Evans

   Ocena:
   0/6

   Magazyn 'Edge' jest na krawędzi, jego los wisi na włosku, a szansą na wybicie się i unormowanie sytuacji czasopisma ma być artykuł w formie éxpose o najsłynniejszym kawalerze-miliarderze Chicago - Malcolm Kyle Preston Logan Saint.

  12. Kulminacje

   okladka

   Autor:
   Janusz L. Wiśniewski, ...

   Ocena:
   4.5/6

   Wyjątkowy projekt, prowokacyjna opowieść o sile uczuć, tęsknocie i zdradzie. W tej książce dzieje się naprawdę sporo, bowiem zderza się pierwiastek męski z kobiecym.

  13. Piękny drań

   okladka

   Autor:
   Christina Lauren

   Ocena:
   5/6

   Ambitna, inteligentna i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem, mianowicie swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, apodyktyczny… i kompletnie nie można mu się oprzeć.

  14. Cierpkie winogrona

   okladka

   Autor:
   Bożena Gałczyńska-Szurek

   Ocena:
   0/6

   Po odczytaniu testamentu męża obrazek idyllicznego związku Pauliny rozpada się na drobne kawałki. Kobieta postanawia wyruszyć do Grecji, by znaleźć spadkobiercę należnego jej majątku i zdemaskować oszustwa męża.

  15. Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

   okladka

   Autor:
   Tara Sivec

   Ocena:
   5.3/6

   Poznajcie Claire, której życie to pasmo szczęśliwych pomyłek. Była dwudziestoletnią studentką, gdy wszystko obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni — wystarczyła jedna noc w towarzystwie mężczyzny, którego właśnie poznała.

  16. Wszystko, czego pragniemy

   okladka

   Autor:
   Marybeth Mayhew Whalen

   Ocena:
   5.3/6

   Różne osoby, mnóstwo wydarzeń, kilka perspektyw, jedno miejsce. Urokliwa podmiejska Jaworowa Dolina znajdująca się w Północnej Karolinie, gdzie mieszkańcy nie chcą żyć przeszłością i starają się niczego w życiu nie stracić.

  17. Ziemiomorze. (#1). Czarnoksiężnik z Archipelagu

   okladka

   Autor:
   Ursula K. Le Guin

   Ocena:
   6/6

   Klasyka powieści fantasy! Opowieść o naukach pobieranych przez młodzieńca z wymyślonej krainy u mędrców, którzy posiedli kunszt czarnoksięski. Zarazem jest to opowieść realistyczna o kształtowaniu się osobowości, dorastaniu wśród przeciwieństw, o tym, jak zapalczywa lekkomyślność przeradza się w ...

  18. Cichy wielbiciel

   okladka

   Autor:
   Olga Rudnicka

   Ocena:
   6/6

  19. Światła w jeziorze

   okladka

   Autor:
   Małgorzata Lisińska

   Ocena:
   0/6

   Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy, dopadnie cię klęska urodzaju, możesz mieć problem z wyborem. Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy.

  20. Manwhore +1

   okladka

   Autor:
   Katy Evans

   Ocena:
   0/6

   Manwhore + 1 to już druga część kultowej serii Katy Evans, która podbiła serca czytelników na całym świecie. Autorka ponownie zabiera nas w podróż pełną ekscytacji i uniesień.

  21. Dziennik Bridget Jones

   okladka

   Autor:
   Helen Fielding

   Ocena:
   0/6

   Ta książka sprawi, że polubisz się za te cechy, których najbardziej się wstydzisz. Będziesz co rusz wybuchać śmiechem i wykrzykiwać: Bridget Jones to ja!. POZNAJCIE BRIDGET JONES: singielkę trochę po trzydziestce, która jest pewna, że wszystko się ułoży, jeśli tylko: straci na wadze trzy ki...

  22. Botanika duszy

   okladka

   Autor:
   Elizabeth Gilbert

   Ocena:
   5/6

   Najnowsza powieść E. Gilbert autorki światowego bestsellera Jedz, módl się, kochaj. Fascynująca historia niezwykłej kobiety, której życie wyprzedziło epokę. Elizabeth Gilbert, po 13 latach i spektakularnym sukcesie powraca do literackiej fikcji i zabiera czytelników w podróż, o której tru...

  23. Carpe diem

   okladka

   Autor:
   Diane Rose

   Ocena:
   0/6

   Rosalie Heart ma dwadzieścia dwa lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem szczęśliwa młoda kobieta, czekająca na miłość. Jednak zanim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to.

  24. Joy

   okladka

   Autor:
   Hermia Stone

   Ocena:
   0/6

   Love Bites - Love Hurts - Love Kills To nie jest prosta romantyczna opowieść o namiętnej miłości nieśmiałej dziewczyny i gwiazdy rocka. To nie jest kolejna odsłona bajki o kopciuszku.

  25. SIła jej piękna

   okladka

   Autor:
   Agnieszka Opolska, Agn...

   Ocena:
   0/6

   WYJĄTKOWE HISTORIE DLA WSZYSTKICH WYJĄTKOWYCH KOBIET   Osiem utalentowanych polskich autorek i jedno niełatwe zadanie — odnalezienie siły i piękna, które tkwią w każdej z nas.

  26. Siła jej piękna

   okladka

   Autor:
   Agnieszka Opolska, Agn...

   Ocena:
   0/6

   WYJĄTKOWE HISTORIE DLA WSZYSTKICH WYJĄTKOWYCH KOBIET OD KOBIET DLA KOBIET ODNAJDŹMY W SOBIE SIŁĘ I PIĘKNO!

  27. Paskudna historia

   okladka

   Autor:
   Bernard Minier

   Ocena:
   0/6

   Na początku jest strach. Strach przed zatonięciem. Strach przed innymi tymi, którzy mnie nienawidzą, którzy chcą mi się dobrać do skóry. I jeszcze - strach przed prawdą. Uprzedzam: to nie jest jakaś banalna historia.

  28. Głowa anioła

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Udane połączenie romansu z sensacją. Julia Sarnowska przyjmuje zlecenie na renowację zabytkowego pałacyku Hemmerlingów. W związku z tym, po wielu latach wraca w rodzinne strony. W dobrze znanym miejscu zaszły jednak duże zmiany, co sprawia, że bohaterka czuje się obco.

  29. Złodziejki czasu

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Lata 20132014. Siedlce, Warszawa, Gdańsk. Zabawna powieść o czterech pisarkach, które poznają się na gali festiwalu literatury kobiecej. Są w różnym wieku, ale łączy je pasja pisania.

  30. Tylko kochanka

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Tylko kochanka, zawsze inna. Historia kobiety, która nigdy się nie poddaje. Wszelkie przyjemności hiszpańskiej riwiery, a potem smętna rzeczywistość prowincjonalnego Gniewu. Beztroska i luksusy zapewniane przez kochanka, szwedzkiego milionera, a później ukrywanie się przed komornikiem.

  31. Zaszyj oczy wilkom

   okladka

   Autor:
   Marta Krajewska

   Ocena:
   0/6

   Podczas każdej pełni księżyca mieszkańcy Wilczej Doliny ryglują drzwi w chatach i siedzą w ciszy, nasłuchując z niepokojem wycia wilkołaka. Pochłonięta własnymi kłopotami Venda nie potrafi w pełni poświęcić się obowiązkom Opiekunki.

  32. Trzy młode pieśni

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Cherezińska

   Ocena:
   0/6

   Norwegia, druga połowa X wieku. Dwaj synowie możnych rodów spotykają się w szeregach młodej drużyny. Przygląda im się siostra jednego z nich. W drodze ku dorosłości wszyscy troje przechodzą kolejne szczeble wtajemniczeń.

  33. Likwidator 44

   okladka

   Autor:
   Dominik Kozar

   Ocena:
   0/6

   Powieść kryminalna, która burzy nasze wyobrażenia o okupowanej stolicy! Podziemna Warszawa szykuje się do powstania, a za Wisłą gromadzą się radzieckie wojska. Tymczasem w mieście dochodzi do dziwnych zabójstw, które zdają się nie mieć nic wspólnego z ruchem oporu.

  34. Salon baronowej Wiery

   okladka

   Autor:
   Stanisław Antoni Wotowski

   Ocena:
   0/6

   Po chwili już sunęli wśród różnobarwnych par, na środku sali. A Peggy, w swej zielonej, harmonizującej ze złotem włosów, wieczornej sukience i srebrnych pantofelkach, była tak efektowna i ładna, że niejedne z zachwytem odwracały się za nią oczy.

  35. Wiek niewinności

   okladka

   Autor:
   Edith Wharton

   Ocena:
   0/6

   Wiek niewinności to rzecz o dążeniu do realizacji pragnień, cenie poświęcenia i konflikcie uczuć i konwenansów. Znakomita proza, z maestrią przeniesiona na ekran przez Martina Scorsese, z niezapomnianymi kreacjami głównych bohaterów, jakie stworzyli Daniel Day-Lewis, Michelle Pfeiffer i Winona Ry...

  36. Kręta droga do nieba

   okladka

   Autor:
   Bożena Gałczyńska-Szurek

   Ocena:
   0/6

   Czy upadek obrazu Madonny podczas świątecznej procesji jest zwiastunem nieszczęśliwych wydarzeń, które nawiedziły sielską grecka wyspę? Ikona Matki Boskiej Płaczącej z Toros stała się świadkiem wielu zbrodni.

  37. Klasztor zapomnienia

   okladka

   Autor:
   Bożena Gałczyńska-Szurek

   Ocena:
   0/6

   Klara jest Polką, która spędziła dzieciństwo i wczesną młodość w Grecji. Jako policyjny psycholog uczestniczy w śledztwie mającym rozwikłać zagadkę szokującej zbrodni popełnionej na mnichu.

  38. Gorzka czekolada, tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach

   okladka

   Autor:
   Paweł Beręsewicz, Kata...

   Ocena:
   0/6

   %22Gorzka czekolada, tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach%22 to kolejny zbiór opowiadań dla nastolatków napisanych przez popularne autorki i autorów książek dla młodzieży. Pierwszy, bestsellerowy zbiór cieszył się ogromną popularnością, a jego egzemplarze można znaleźć w niemal każdej bib...

  39. Długa droga do domu

   okladka

   Autor:
   Joanna Jax

   Ocena:
   0/6

   Nowa saga rodzinna Joanny Jax autorki bestsellerowego Dziedzictwa von Becków Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym siostry i zachodzi z nim w ciążę.

  40. Maria

   okladka

   Autor:
   Frid Ingulstad

   Ocena:
   0/6

   Oslo, lato roku 1064 Maria Haraldsdotter odziedziczyła po matce nie tylko urodę, ale jej samowolną, buntowniczą naturę. Walczy w obronie żarliwej miłości łączącej ją z Kjetilem, jednym ze strażników dworu ojca.

  41. Kolory uczuć. Tom 2. Kruchość jutra

   okladka

   Autor:
   Ewa Bauer

   Ocena:
   0/6

   Czy jeden mail może uruchomić lawinę nieszczęść? Pewien e-mail odnaleziony w komputerze męża wywraca świat Anny do góry nogami. Kobieta zabiera dzieci i próbuje ułożyć sobie życie na nowo u boku innego mężczyzny.

  42. Ellisiv

   okladka

   Autor:
   Frid Ingulstad

   Ocena:
   0/6

   Kijów, wiosna roku 1043 Ellisiv, piękna i wykształcona córka wielkiego księcia kijowskiego, Jarosława, zostaje wydana za mąż za Haralda Sigurdssona, przyszłego władcę Norwegii. Zakochana w niezwykle urodziwym i dzielnym wikingu, bez wahania wyjeżdża po ślubie na północ i na zawsze porzuca wszystk...

  43. Kolor bursztynu

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Zgrabne, pełne zaskakujących zwrotów akcji połączenie powieści obyczajowej, romansu i kryminału w lekkim wydaniu. A wszystko to w pięknej nadmorskiej scenerii. Aniela Lisiecka (zwana Nelą) jest rozwiedzioną matką dwójki dzieci.

  44. Tylko jeden sekret

   okladka

   Autor:
   Simona Ahrnstedt

   Ocena:
   0/6

   Opowieść o silnych kobietach, wielkiej namiętności i tajemnicach, które ma każdy z nas! Trzydziestoletnia Isobel Srensen pracuje jako lekarz wojskowy i widziała już wszystko. Niezależnie od tego, co się wokół niej dzieje, potrafi zachować spokój, chłodną głowę i profesjonalizm.

  45. Teściową oddam od zaraz

   okladka

   Autor:
   Małgorzata J. Kursa

   Ocena:
   0/6

   Teściowa potrafi zajść za skórę. Szczególnie nadopiekuńcza teściowa. Izabela opracowuje zatem chytry plan, jak się swojej teściowej zgrabnie pozbyć. Pomaga jej w tym przyjaciółka, Ama, która jeszcze nie wie, że wkrótce sama wplącze się w niezłe tarapaty.

  46. Bez mojej zgody

   okladka

   Autor:
   Jodi Picoult

   Ocena:
   5/6

  47. Rodzina Casteel

   okladka

   Autor:
   Virginia C Andrews

   Ocena:
   0/6

   Po raz pierwszy w Polsce! Nowa saga autorki bestsellerowych Kwiatów na poddaszu.Ze wszystkich rodzin zamieszkujących niegościnne dzikie wzgórza Casteelowie są najbiedniejsi i najbardziej pogardzani.

  48. Deklinacja męska/żeńska

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Druga część trylogii o życiu uczuciowym Zosi Knyszewskiej jest kontynuacją opowieści o losach głównej bohaterki z książki Hanny Cygler "Tryb warunkowy" Zosia po burzliwej miłości do Marcina postanawia ułożyć sobie na nowo zycie z Witkiem.

  49. Przyszły niedokonany

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Po decyzji o rozstaniu z mężem Zosia Knyszewska wraca do rodzinnego Gdańska. Na skutek pewnego zbiegu okoliczności poznaje dwóch sympatycznych facetów. Okazuje się, że wraz z nimi Zosia może wreszcie zrealizować swoje marzenia i zająć się urządzaniem wnętrz.

  1. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

   okladka

   Autor:
   Kuba Wojewódzki

   Ocena:
   6/6

   Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. Lenfant terrible polskiego show biznesu. O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.

  2. Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia

   okladka

   Autor:
   Marina Abramović

   Ocena:
   0/6

   Wybitna artystka, ikona performanceu, której udało się dotrzeć z często kontrowersyjnymi dziełami do szerokiego grona odbiorców, także spoza kręgów koneserów sztuki współczesnej. Doświadczyłam wolności absolutnej czułam, że moje ciało nie zna ograniczeń, że ból nie ma żadnego znaczenia, że ...

  3. Skandalistki. Historie kobiet niepokornych

   okladka

   Autor:
   Elizabeth Kerri Mahon

   Ocena:
   0/6

   Elizabeth Mahon przedstawia kobiety odważne i zdecydowane, twórcze i inteligentne, trzeźwo myślące i bezwzględne.

  4. Byłbym zapomniał

   okladka

   Autor:
   Cezary Pazura

   Ocena:
   6/6

   Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie, jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu, otwórzcie książkę i dowiedzcie się, co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera, momentami niezwykle zabawna, czasem bardzo smutna.

  5. Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

   okladka

   Autor:
   Phil Knight

   Ocena:
   5.4/6

   Bestsellerowe wspomnienia twórcy NIKE. Firmy Nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, z roczną sprzedażą rzędu 30 miliardów dolarów.

  6. Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz

   okladka

   Autor:
   Anna Kamińska

   Ocena:
   4.5/6

   Audiobook w interpretacji Danuty Stenki Zginę w górach mówiła. Dotrzymała słowa według dokumentów sądowych zmarła 13 maja 1992 roku. Dzień wcześniej zaginęła na górze Kanczendzonga w Himalajach.

  7. Sen Kolumba

   okladka

   Autor:
   Emil Marat

   Ocena:
   0/6

   Krzysztof Sobieszczański %22Kolumb%22 - kim był naprawdę? Jak został postacią literacką i co bohater Romana Bratnego z kultowej powieści Kolumbowie. Rocznik 20. ma wspólnego z rzeczywistością?

  8. Sprzedawca arbuzów

   okladka

   Autor:
   Marcin Meller

   Ocena:
   0/6

   Moje drugie imię to gafa wyznaje Marcin Meller, po czym w rozbrajający sposób z tych gaf się spowiada. Ujmująco szczerze opisuje świat swój i swoich najbliższych i nie ma dla niego tematów tabu.

  9. Steve Jobs

   okladka

   Autor:
   Walter Isaacson

   Ocena:
   5/6

   EKSKLUZYWNA BIOGRAFIA TWÓRCY FIRMY APPLE STEVEA JOBSA (JEDYNA NAPISANA PRZY JEGO WSPÓŁPRACY) PIÓRA WALTERA ISAACSONA, AUTORA BESTSELLEROWYCH BIOGRAFII BENJAMINA FRANKLINA I ALBERTA EINSTEINA Opierając się na ponad czterdziestu rozmowach z Jobsem, przeprowadzonych w ciągu dwóch lat, a także na w...

  10. Pięć lat kacetu

   okladka

   Autor:
   Stanisław Grzesiuk

   Ocena:
   6/6

   %22Druga cześć autobiografii Grzesiuka. Losy autora podczas pięcioletniego pobytu w obozach koncentracyjnych Mauthausen, Dachau i Gusen. Opowieść o tym jak szkoła życia, cwaniactwo i doświadczenia z warszawskiego Czerniakowa pomogły mu przetrwać krytyczne chwile i przeżyć.

  11. Pasja życia

   okladka

   Autor:
   Irving Stone

   Ocena:
   0/6

   Historia wyjątkowego człowieka Vincenta van Gogha, którą maluje Stone to pełna pasji, bólu i cierpienia droga artysty niezrozumiałego przez ówczesny świat. Autor Słoneczników przedstawia się nam jako postać pełna determinacji twórczej, bezwzględności artystyczne...

  12. Udręka i ekstaza

   okladka

   Autor:
   Irving Stone

   Ocena:
   0/6

   Michał Anioł to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych twórców nie tylko renesansu ale i artystów w ogóle. Malarz, rzeźbiarz i architekt przez swoje długie i ciekawe życie tworzył z nadludzką pasją, zrozumiałą tylko dla wielkich mistrzów.

  13. Food pharmacy

   okladka

   Autor:
   Lina Nertby Aurell, Mi...

   Ocena:
   0/6

   Czy słyszeliście, że za odporność organizmu w 80% odpowiada jelito grube? Czy wiecie, co jeść, aby uniknąć stanów zapalnych? Czy domyślacie się, co jest przyczyną większości dolegliwości?

  14. Stanisław Moniuszko. Życie i twórczość

   okladka

   Autor:
   Nadzieja Drucka

   Ocena:
   0/6

   Audiobook z biografią Stanisława Moniuszki. Autorka opisuje zarówno życie prywatne, jak i szeroko omawia twórczość jednego z najsłynniejszych polskich kompozytorów, czołowego twórcę muzyki poważnej.

  15. Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia

   okladka

   Autor:
   Łukasz Tomys

   Ocena:
   0/6

   W Apple panowała zasada, że każdy z pracowników miał przyporządkowany numer im niższy tym większym szacunkiem i ważnością w hierarchii cieszył się jego właściciel. Jobs dzierżył numer dwa.

  16. Człowiek, który zrozumiał naturę

   okladka

   Autor:
   Andrea Wulf

   Ocena:
   0/6

   Posłuchaj fragmentów najgłośniejszej biografii ostatnich lat, zwycięzcy Costa Biography Award 2015! Na cześć Alexandra von Humboldta nazwano miasta, rzeki, pasma górskie, prąd oceaniczny, pingwina, gigantyczną kałamarnicę a nawet morze na Księżycu.

  17. Nowolipie

   okladka

   Autor:
   Józef Hen

   Ocena:
   0/6

   Audiobook będący pierwszą częścią autobiograficznego cyklu Józefa Hena przenosi nas w lata 20. i 30. ubiegłego stulecia, okres dzieciństwa autora na warszawskim Nowolipiu. Sentymentalny, pełen szczegółów tekst to kronika przedwojennego życia, doskonały opis relacji w kulturowym tyglu, w świecie, ...

  18. Boso, ale w ostrogach

   okladka

   Autor:
   Stanisław Grzesiuk

   Ocena:
   0/6

   %22Pierwsza część autobiografii Grzesiuka. Napisana z pasją, opowieść o dorastaniu nastoletniego Staśka na warszawskim Czerniakowie. Fascynujący folklor i humor warszawskiej ulicy lat %2730 są źródłem optymizmu dla każdego.

  19. Nocni wędrowcy

   okladka

   Autor:
   Wojciech Jagielski

   Ocena:
   0/6

   Uganda. W ośrodku w Gulu trwa zabawa. Kilku-, kilkunastoletnie dzieci biegają po placu z drewnianymi maczetami i karabinami: partyzanci napadają na wioskę, na ratunek przychodzą żołnierze.

  20. ...bardzo dawno temu, mniej więcej w zeszły piątek

   okladka

   Autor:
   Jan Tomasz Gross, Alek...

   Ocena:
   0/6

   Wywiad rzeka z jednym z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych historyków i socjologów

  21. Benito Mussolini.. Jakiego nie znamy

   okladka

   Autor:
   Jarosław Kaniewski

   Ocena:
   0/6

    Benito Mussolini – krwawy dyktator, czy przywódca Włochów i …Włoszek? Ukochany przez kobiety – według różnych ocen miał co najmniej 169 kochanek.

  22. Bill Clinton. Biografia polityczna. Kulisy Waszyngtonu

   okladka

   Autor:
   dr Piotr Napierała

   Ocena:
   0/6

   Bill Clinton to człowiek pełen sprzeczności i paradoksów. Odważny reformator, a zarazem lawirant i seksoholik. Walcząc zacięcie pomógł zlikwidować deficyt budżetowy, ale był też prezydentem , którego kadencja zakończyła się licznymi ułaskawieniami, w tym co najmniej jednym bardzo kontrowe...

  23. Zalotnica niebieska

   okladka

   Autor:
   Magdalena Samozwaniec

   Ocena:
   0/6

   Audiobook z niezwykle popularnym, wielokrotnie wznawianym tomem wspomnień o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej autorstwa jej siostry i najbliższej przyjaciółki Magdaleny Samozwaniec.

  24. Kapuściński non-fiction

   okladka

   Autor:
   Artur Domosławski

   Ocena:
   0/6

   Najsłynniejsza biografia ostatnich lat Pierwsze wydanie Kapuściński non-fiction było wydarzeniem wykraczającym poza ramy literatury i kultury. W burzliwym sporze o nią przejrzała się współczesna Polska wraz ze swoimi namiętnościami, niepokojami, kompleksami.

  25. Żołnierze wyklęci Sześciu z tysięcy

   okladka

   Autor:
   Przemysław Słowiński

   Ocena:
   0/6

   Żołnierze Wyklęci, zwani też Żołnierzami Niezłomnymi bądź Żołnierzami II Konspiracji wierni Ojczyźnie do końca, samotni w swej ostatniej walce. Walce już nie tyle o zwycięstwo, lecz przede wszystkim o honor.

  26. Nowy car

   okladka

   Autor:
   Steven Lee Myers

   Ocena:
   0/6

   Napisana z wielkim rozmachem, kompletna biografia aktualnego prezydenta Rosji, która śledzi jego losy od spowitego tajemnicą, pozbawionego wygód dzieciństwa aż do dzisiejszych czasów, kiedy jest jednym z najbardziej konsekwentnych i nieodgadnionych przywódców we współczesnej historii świata.

  27. Miłość na całe życie: Wspomnienia z czasów beztroski

   okladka

   Autor:
   Michalina Wisłocka

   Ocena:
   0/6

   Niezwykły pamiętnik osoby, której nazwisko znane jest niemal wszystkim Polakom, ale o której wciąż bardzo niewiele wiemy. Miłość na całe życie: Wspomnienia z czasów beztroski to zapiski Michaliny Wisłockiej z okresu jej dzieciństwa i młodości, które przypadały na lata 30.

  28. Piąty tom wspomnień

   okladka

   Autor:
   Monika Żeromska

   Ocena:
   0/6

   Wspomnienia Moniki Żeromskiej, córki pisarza Stefana Żeromskiego, która sama również pisała, ale także malowała, zilustrowała kilka książek swego ojca, a prywatnie zmagała się z chorobą oczu.

  29. Przypomnienia, pamiątki, powroty

   okladka

   Autor:
   Monika Żeromska

   Ocena:
   0/6

   Jeden z licznych wspomnieniowych tomów Moniki Żeromskiej, również w wersji audio. Przypomnienia, pamiątki, powroty to kontynuacja wcześniejszej publikacji Wspomnień i podróży - dotyczy głównie wypraw zagranicznych Żeromskiej, jakie odbyła w latach 60.

  30. Becoming. Moja historia

   okladka

   Autor:
   Michelle Obama

   Ocena:
   0/6

   Michelle Obama opisuje doświadczenia, które ją ukształtowały od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata godzenia macierzyństwa z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata.

  31. Warren Buffett. Niezwykła biografia. Tom I (1930-1962)

   okladka

   Autor:
   Łukasz Tomys

   Ocena:
   0/6

   Warren Buffett to bez wątpienia cudowne dziecko biznesu. Jak mało kto opanował sztukę gromadzenia i szybkiego pomnażania oszczędności. W wieku 6 lat zarabiał handlując gumami do żucia, a już 5 lat później kupił swoje pierwsze akcje.

  32. Wspomnienia

   okladka

   Autor:
   Monika Żeromska

   Ocena:
   0/6

   Audiobook na podstawie wspomnień bacznej obserwatorki życia codziennego, Moniki Żeromskiej. Tym razem autorka sięga do historii własnej rodziny, osobistych przeżyć z domu rodzinnego.

  33. Wysłodki

   okladka

   Autor:
   Łukasz Konieczny

   Ocena:
   0/6

   Wysłodki -- zbiór opowiadań, które można, ale nie trzeba czytać po kolei

  34. Genialni. Lwowska szkoła matematyczna

   okladka

   Autor:
   Mariusz Urbanek

   Ocena:
   5/6

   Stefan Banach, Hugo Steinhaus, Stanisław Ulam, Stanisław Mazur, Antoni Łomnicki i wielu innych uczonych tworzyło w latach międzywojennych tzw. lwowską szkołę matematyczną. Współpracując ze sobą, bądź rywalizując, przeciwstawiając matematykom z Warszawy i Krakowa, dokonali wielu odkryć, zdobyli sł...

  35. Jan Kulczyk. Biografia niezwykła

   okladka

   Autor:
   Cezary Bielakowski

   Ocena:
   6/6

   Kim był najbogatszy Polak, który pozostawił majątek wart piętnaście miliardów złotych? Jan Kulczyk stał się symbolem transformacji polskiej gospodarki. Kapitalista, wielki filantrop, człowiek, który kolekcjonował nie tylko dzieła sztuki, ale również znajomości z wpływowymi ludźmi w Polsce i zagr...

  36. Nowolipie

   okladka

   Autor:
   Józef Hen

   Ocena:
   6/6

   Pełna ciepła i wspomnień opowieść o dzieciństwie i dorastaniu autora. Niepowtarzalna audio książka, którą autor powtórnie redagował podczas czytania. Pozycja dla miłośników biografii, przedwojennej Warszawy oraz wybitnego pisarza - Józefa Hena.

  37. Grząskie piaski

   okladka

   Autor:
   Henning Mankell

   Ocena:
   0/6

   To, co z początku wydawało się Mankellowi tylko bólem w karku, zakończyło się diagnozą: rak. Po kilku tygodniach, gdy pokonał paraliżujący go strach, zaczął spisywać najważniejsze wydarzenia swojego życia.

  38. Alfred Hitchcock. Nieznana historia Psychozy

   okladka

   Autor:
   Stephen Rebello

   Ocena:
   0/6

   Fascynująca historia zza kulis Psychozy prekursora wszystkich thrillerów psychologicznych. Nikt, ale to nikt nie zostanie wpuszczony na salę po rozpoczęciu seansu! Obejrzyj ten film od początku albo wcale!

  39. Błazen wielki mąż. Opowieść o Tadeuszu Boyu-Żeleńskim

   okladka

   Autor:
   Józef Hen

   Ocena:
   0/6

   Tylko u nas audiobooki Józefa Hena. Portret pisarza, mistrza I połowy XX wieku skreślony piękną polszczyzną, za który autor w 1999 roku otrzymał Nagrodę ZAIKS-u za całokształt twórczości ze szczególnym uwzględnieniem biografii Tadeusza Boya- Żeleńskiego.

  40. Błazen wielki mąż Opowieść o Tadeuszu Boyu-Żeleńskim

   okladka

   Autor:
   Józef Hen

   Ocena:
   0/6

   Tylko u nas audiobooki Józefa Hena. Portret pisarza, mistrza I połowy XX wieku skreślony piękną polszczyzną, za który autor w 1999 roku otrzymał Nagrodę ZAIKS-u za całokształt twórczości ze szczególnym uwzględnieniem biografii Tadeusza Boya- Żeleńskiego.

  41. Spalony

   okladka

   Autor:
   Andrzej Iwan

   Ocena:
   6/6

   Poruszająca historia opowiedziana niezwykle szczerze przez Andrzeja Iwana, teraz również jako audiobook. Usłyszymy w Spalonym historię człowieka, który znalazł się na zawodowym szczycie, a jednocześnie staczał się na dno.

  42. Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat?

   okladka

   Autor:
   Łukasz Tomys

   Ocena:
   0/6

   Czy Mark Zuckerberg może być inspirującym przykładem i motywować nas do zdwojonego wysiłku, aby zrealizować własne marzenia ? Czego Ty możesz się nauczyć od młodego miliardera ? Jak Facebook zmienia świat, w którym żyjemy ?

  43. Gomułka. Dyktatura ciemniaków

   okladka

   Autor:
   Piotr Gajdziński

   Ocena:
   0/6

   Biografia Władysława Gomułki, jedynego I sekretarza KC PZPR, który chciał być samodzielnym politykiem. Jedynego, który mógł być samodzielnym politykiem. Historia polityka, który tak jak jego poprzednik i jego kolejni następcy przegrał wszystko.

  44. Stan Lee. Człowiek-Marvel

   okladka

   Autor:
   Bob Batchelor

   Ocena:
   0/6

   Szczera, prawdziwa i wciągająca opowieść o człowieku, który marzył o karierze pisarskiej, a zrobił o wiele więcej: odmienił oblicze amerykańskiej popkultury. Bob Batchelor opisuje jedną z najciekawszych postaci świata komiksu, ojca najbardziej popularnych komiksowych superbohaterów Stana Lee.

  45. Fidrek

   okladka

   Autor:
   Jerzy Waldorff

   Ocena:
   0/6

   Jerzy Waldorff, niezwykła postać polskiej kultury, pisarz publicysta i działacz społeczny opowiada o sobie. Audiobook Waldorffa to wspomnieniowa opowieść o ważnych dla niego miejscach i ludziach, o dzieciństwie i przemijaniu.

  46. Lwy mojego podwórka

   okladka

   Autor:
   Jarosław Abramow-Newerly

   Ocena:
   0/6

   Znakomita książka wspomnieniowa Lwy mojego dzieciństwa teraz również w wersji audio. Nagranie otwiera cykl autobiograficznych opowieści Jarosława Abramowa-Newerly. To nie tylko historia rodziny, ale również dzielnicy, miasta, przedwojenne czasy widziane oczami młodego chłopaka, dla którego najważ...

  47. Łaską zdumiony: moje szczęśliwe wspomnienia

   okladka

   Autor:
   Jan Twardowski

   Ocena:
   0/6

   Audiobook ze wspomnieniami księdza Jana Twardowskiego, spisanymi przez niego samego. Łaską zdumiony: moje szczęśliwe wspomnienia to zapis przełomowych, radosnych chwil w życiu księdza Twardowskiego, uzupełnione o interpretację wierszy jego autorstwa.

  48. Ciepło-zimno. Zagadka Fahrenheita

   okladka

   Autor:
   Anna Czerwińska-Rydel

   Ocena:
   0/6

   Opowieść o słynnym Gdańszczaninie, Danielu Farenheicie, jego życiu, pracy naukowej i tajemnicy jego śmierci. W dodatku Młodego Naukowca opisy licznych doświadczeń tłumaczących zjawiska związane z temperaturą.

  49. Amundsen. Ostatni wiking

   okladka

   Autor:
   Stephen Bown

   Ocena:
   0/6

   %22Dzień dobry, drogi Lindstrmie. Przygotowałeś dla nas jakąś kawę?%22 Tymi słowami miał przywitać Roald Amundsen zaskoczonego kucharza po trzech miesiącach wyczerpującej wyprawy (1300 km!

  1. Pieśń Lodu i Ognia. (V). Taniec ze smokami cz. 2

   okladka

   Autor:
   George R.R. Martin

   Ocena:
   6/6

   Śmierć w dalszym ciągu zbiera swe krwawe żniwo. Mimo końca wielkiej bitwy los Siedmiu Królestw wciąż jest niepewny. Co pocznie Daenerys na wschodzie, która mimo wielu przeciwieństw włada miastem powstałym z pyłu i śmierci.

  2. Pieśń Lodu i Ognia. (I). Gra o tron

   okladka

   Autor:
   George R.R. Martin

   Ocena:
   5.8/6

   W Westeros panują rody, które pod ułudą jedności sprawują władzę. Jednak wystarczy tylko jeden impuls by cała ta konstrukcja pełna kłamstw i wzajemnej niechęci runęła. W krainie mroźnej północy, dzicy ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie, a na plecach czują oddech zimnokrwistych potworów.

  3. Problem trzech ciał

   okladka

   Autor:
   Cixin Liu

   Ocena:
   5.2/6

   W roku 1967 trwa rewolucja kulturalna w Chinach. Poznajemy młodą dziewczynę Ye Wenjie, córkę wybitnego fizyka zamordowanego przez czerwonogwardzistów. Pracuje przy wycince drzew. Pewnego razu zostaje aresztowana z powodu czytania niedozwolonej książki.

  4. Utopce

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   4/6

   Utopce to kolejny tom fascynującej serii o pracy policjantów z Lipowa. Katarzyna Puzyńska nie zwalnia tempa, każda jej następna powieść jest jeszcze lepsza niż poprzednia.

  5. Pan Lodowego Ogrodu Tom 3

   okladka

   Autor:
   Jarosław Grzędowicz

   Ocena:
   0/6

   Świat lodowego ogrodu Vuko Drakkainen przybył na Midgaard z misją. Zastał wojnę, przez którą musiał zweryfikować plany, ale nie zrezygnował z nich. Jeśli interesuje Was, jak przebiega jego podróż przez obcą planetę, koniecznie posłuchajcie trzeciej odsłony Pana Lodowego Ogrodu.

  6. Mesjasz Diuny

   okladka

   Autor:
   Frank Herbert

   Ocena:
   5/6

   Mesjasz Diuny to wspaniała kontynuacja pierwszej części cyklu. Tym razem autor skupia się przede wszystkim na postaci Paula. Frank Herbert ukazuje całe spektrum jego władzy, ale również człowieczeństwa.

  7. Metro 2033

   okladka

   Autor:
   Dmitry Glukhovsky

   Ocena:
   6/6

   Bestseller Metro 2033 teraz również w wersji audio! Świat w wyniku atomowego konfliktu chyli się ku końcowi. Nie ma już politycznych i militarnych potęg, nie ma struktur, które władały światem.

  8. Nawałnica mieczy t. 1: Stal i śnieg

   okladka

   Autor:
   George R.R Martin

   Ocena:
   0/6

   Kolejna, trzecia już część sagi Pieśń Lodu i Ognia. George R. R. Martin oddaje czytelnikom napisaną z rozmachem książkę, w której poznajemy dalsze losy znajomych bohaterów. Po krwawej i strasznej wojnie, która podzieliła Siedem Królestw, bezlitosna zima zbliża się wielkimi krokami.

  9. Dallas '63

   okladka

   Autor:
   Stephen King

   Ocena:
   5/6

   W tej książce Stephen King odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie. Dallas 63 to trzymająca w napięciu, napisana z rozmachem powieść, która perfekcyjnie łączy wątki obyczajowe, kryminalne i fantastyczne.

  10. Outsider

   okladka

   Autor:
   Stephen King

   Ocena:
   0/6

   Bestialska zbrodnia. Śledztwo pełne znaków zapytania. Stephen King, znajdujący się w szczególnie owocnym okresie twórczości, przedstawia jedną ze swoich najbardziej niepokojących i wciągających opowieści.

  11. Pan Lodowego Ogrodu Tom 2

   okladka

   Autor:
   Jarosław Grzędowicz

   Ocena:
   0/6

   Drugi tom serii, która zachwyciła czytelników i słuchaczy. Także kolejny tom wspaniałej powieści Jarosława Grzędowicza teraz w wersji audio. Posłuchajcie koniecznie, jeśli jesteście ciekawi dalszych losów odważnego i bezkompromisowego Vuko Drakkainena.

  12. Inne pieśni

   okladka

   Autor:
   Jacek Dukaj

   Ocena:
   4.8/6

  13. Fundacja (#3). Fundacja

   okladka

   Autor:
   Isaac Asimov

   Ocena:
   5.3/6

   Fundacja autorstwa Isaaca Asimova to fascynująca historia całej społeczności, która musi sprostać coraz trudniejszym zadaniom. Powoli poszczególne planety uniezależniają się od Imperium Galaktycznego tworząc niezależne byty polityczne, co stanowi coraz większe niebezp...

  14. Płomień i krzyż. Tom 3

   okladka

   Autor:
   Jacek Piekara

   Ocena:
   0/6

   Dwaj szczególni Inkwizytorzy znowu się spotykają. Tym razem, by wspólnie wypełnić zadanie w przeklętej krainie zamieszkanej przez dziki lud.

  15. Uczta dla wron t. 2: Sieć spisków

   okladka

   Autor:
   George R.R. Martin

   Ocena:
   0/6

   Po śmierci króla potwora, Joffreya, Cersei przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie jak nasiona rzucone na jałową ziemią.

  16. Człowiek z Wysokiego Zamku

   okladka

   Autor:
   Philip K. Dick

   Ocena:
   6/6

  17. Pieśń Lodu i Ognia. (#5). Taniec ze smokami, cz. 1

   okladka

   Autor:
   George R.R Martin

   Ocena:
   6/6

   V część cyklu %22Pieśń Lodu i Ognia%22, t. I Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna... Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na pyle i śmierci.

  18. Eryk

   okladka

   Autor:
   Terry Pratchett

   Ocena:
   6/6

  19. Świat Dysku. Mort

   okladka

   Autor:
   Terry Pratchett

   Ocena:
   6/6

   Nawet Śmierć czasem potrzebuje wakacji. Na Świecie Dysku, który jest jedyną płaską planetą we wszechświecie kościsty strażnik klepsydry życia uświadamia sobie, że tylko jedno może dać mu chwilę wytchnienia: terminator.

  20. Świat Dysku. Ciekawe czasy

   okladka

   Autor:
   Terry Pratchett

   Ocena:
   0/6

  21. Oko jelenia tom 4: Pan Wilków

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Czwarta część serii, w której wszystko jest możliwe. Teraz Oko jelenia również w wersji audio, dzięki czemu emocjonujące przygody niezwykłych, choć nieco przypadkowych podróżników w czasie możemy na przykład zabrać we własną wakacyjną podróż.

  22. Oko jelenia Tom 5: Triumf lisa Reinicke

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Akcja nie zwalnia ani na moment, choć to już piąta część cyklu Oko jelenia. Teraz także w wersji audio, dzięki czemu Triumf lisa Reinicke może uprzyjemnić niejedną wyprawę lub urozmaicić nieco powtórkę ulubionych lektur.

  23. Oko jelenia tom 1: Droga do Nidaros

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Kolejny znakomity cykl Andrzeja Pilipiuka w wersji audio. Serię Oko jelenia otwiera część zatytułowana Droga do Nidaros. Tym razem wraz z bohaterami udamy się w przeszłość, aby szukać oka jelenia.

  24. Fundacja (#4). Fundacja i imperium

   okladka

   Autor:
   Isaac Asimov

   Ocena:
   5/6

   Pierwsza Fundacja utrzymała suwerenność i pokonała Republikę Korelską. Wyszła też obronną ręką z następnego kryzysu, wywołanego przez gen. Bela Riosea i lorda Brodriga. Jednak siedemdziesiąt lat później autorytarna władza Fundacji popada w konflikt z opozycją demokratyczną oraz niepodległy...

  25. Kroniki Diuny (#5). Heretycy Diuny

   okladka

   Autor:
   Frank Herbert

   Ocena:
   0/6

   Frank Herbert w piątej części cyklu serwuje swoim czytelnikom prawdziwą jazdę bez trzymanki w asyście nowych bohaterów.

  26. Kroniki Diuny (#4). Bóg. Imperator Diuny

   okladka

   Autor:
   Frank Herbert

   Ocena:
   0/6

   Od akcji rozgrywającej się w poprzednim tomie cyklu Kroniki Diuny minęło trzy i pół tysiąca lat. Diuna przestała być pustynną planetą. Pokonawszy Alię i podporządkowawszy sobie ród Corrinów, Leto II objął rządy Imperium i wprowadził je na swój Złoty Szlak.

  27. Dawca przysięgi II

   okladka

   Autor:
   Brandon Sanderson

   Ocena:
   0/6

   Na Rosharze trwa wojna. Przebudzeni parshendi pieśniarze pod wodzą służących Odium Stopionych wydają się niepowstrzymani. Wieczna Burza nieubłaganie powraca, za każdym razem sprowadzając śmierć i zniszczenie na ludzkie osady.

  28. Metro 2035

   okladka

   Autor:
   Dmitry Glukhovsky

   Ocena:
   0/6

   %22Trzecia wojna światowa starła ludzkość z powierzchni Ziemi. Planeta opustoszała. Całe miasta obróciły się w proch i pył. Przestał istnieć transport, zamarła komunikacja. Radio milczy na wszystkich częstotliwościach.

  29. Kształt wody

   okladka

   Autor:
   Guillermo del.Toro, Da...

   Ocena:
   0/6

   Porywająca opowieść o kobiecie i jej samotności, o mężczyźnie i jego traumie oraz o niezwykłej istocie, która na zawsze zmienia te dwa życia. Przygotujcie się na nowe wrażenia, jakich dotąd nie wywołała żadna książka ani film!

  30. Wojna w blasku dnia: Księga II

   okladka

   Autor:
   Peter V. Brett

   Ocena:
   0/6

   Żeby wygrać wojnę, trzeba stoczyć walkę z sobą. Świat, w którym nocą ludzkość chroni się przed atakiem demonów, a dzień przynosi rozgrywki polityczne i walkę o władzę. Tylko dwóch mężczyzn może stanąć na drodze Otchłańcom.

  31. Wspomnienie o przeszłości Ziemi (#2). Ciemny las

   okladka

   Autor:
   Cixin Liu

   Ocena:
   5/6

   Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, który stał się wydawniczym fenomenem w USA. KSIĄŻKA LAUREATA NAGRODY HUGO. Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię!

  32. Wspomnienie o przeszłości Ziemi (#3). Koniec śmierci

   okladka

   Autor:
   Cixin Liu

   Ocena:
   6/6

   Oszałamiający rozmachem chiński bestseller,który stał się wydawniczym fenomenem w USA. KSIĄŻKA LAUREATA NAGRODY HUGO. Pół wieku po bitwie w dniu Sądu Ostatecznego groźba powiadomienia Wszechświata o położeniu Trisolaris wciąż powstrzymuje kosmitów przed opanowaniem Ziemi.

  33. Ślepowidzenie

   okladka

   Autor:
   Peter Watts

   Ocena:
   0/6

   Wyobraź sobie, że jesteś Sirim Keetonem. Budzisz się w agonii wskrzeszenia, łapiąc powietrze po rekordowo długim ataku bezdechu sennego, trwającym sto czterdzieści dni. Czujesz, jak krew, lepka od dobutaminy i leuenkefaliny, przepycha się przez wyschnięte podczas miesięcy przestoju tętnice.

  34. Metro 2034

   okladka

   Autor:
   Dmitry Glukhovsky

   Ocena:
   5/6

   ŻYJĘ W ŚWIECIE, W KTÓRYM NIE MA JUTRA. NIE MA W NIM MIEJSCA NA MARZENIA, PLANY, Wspaniała kontynuacja bestsellera Metro 2033. Audiobook na podstawie nowej powieści rosyjskiego autora Dmitra Glukhovskiego nie tylko podejmuje wątki, które tak spodobały się słuchaczom w pierwszej odsłonie cyklu, ale...

  35. Europa jesienią

   okladka

   Autor:
   Dave Hutchinson

   Ocena:
   0/6

   Najlepsza powieść SF 2016 roku według British Science Fiction Association. Zjednoczona Europa należy już do przeszłości. W następstwie kryzysów gospodarczych i niszczycielskiej pandemii rozsypała się jak puzzle i wciąż się dzieli.

  36. Pan Lodowego Ogrodu Tom 1

   okladka

   Autor:
   Jarosław Grzędowicz

   Ocena:
   0/6

   Planeta powitała go mgłą i śmiercią. Dalej jest tylko gorzej Pan Lodowego Ogrodu to dziś jedna z najbardziej cenionych serii w polskiej literaturze. Wszystkie części, które dotychczas się ukazały dostępne są już jako audiobooki i cieszą się uznaniem i sympatia miłośników fantastyki.

  37. Ja, inkwizytor. Kościany galeon

   okladka

   Autor:
   Jacek Piekara

   Ocena:
   6/6

   Najdłuższa i najbardziej mroczna podróż Mordimera Mdderdinia!

  38. Major

   okladka

   Autor:
   Marcin Ciszewski

   Ocena:
   0/6

   Audiobook stanowi 2. część bestsellerowej serii %22www%22. Dla miłośników historii, którzy lubią zmieniać jej bieg. Co by było gdybyśmy mieli ten dar i możliwość rozgrywania ważnych wydarzeń jeszcze raz.

  39. Oko jelenia tom 2: Srebrna Łania z Visby

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Srebrna Łania z Visby to druga część Oka jelenia - powieści, w którym historia miesza się z fantastyką, bohaterowie współcześni poznają prawdziwych norweskich wojowników, a na dokładkę pojawiają się też przybysze z kosmosu.

  40. Świat Dysku. Kosiarz

   okladka

   Autor:
   Terry Pratchett

   Ocena:
   6/6

   Śmierć zaginął, zapewne już... gdzieś odszedł. A to prowadzi do chaosu, jaki pojawia się zawsze, kiedy ulega załamaniu ważny społecznie sektor usług. Pan Reg Shoe, aktywista Martwych Praw Połączmy swe siły, bo inaczej leżymy nagle ma więcej pracy, niż mógłby sobie wymarzyć.

  41. Oko jelenia tom 3: Drewniana twierdza

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Dalszy ciąg hitowego cyklu Andrzeja Pilipiuka. Podróże w czasie, zagrożenie z kosmosu i niebezpieczeństwa w XVI-wiecznej Norwegii zupełnie codzienne to wszystko ponownie spotka bohaterów serii, która przypadła do gustu nie tylko miłośnikom twórczości Pilipiuka.

  42. Oko jelenia Tom 6: Sfera Armilarna

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Wojna. Okaleczona, stojąca nad grobem Hanza jest jeszcze w stanie ująć i ukarać tego, kto złamał jej prawa. Bohaterowie nie poddają się, choć jak słyszeliśmy w poprzednich odsłonach serii trudno jest się odnaleźć w innym kraju, szczególnie, jeśli podróż odbyła się również w czasie.

  43. Pomnik cesarzowej Achai t.4

   okladka

   Autor:
   Andrzej Ziemiański

   Ocena:
   0/6

   Świat bitew i intryg Audiobook od którego nie będziesz mógł się oderwać. Imperium powstaje i broni się. Wspaniałe, z rozmachem budowane sceny walk. Męstwo Achai po raz kolejny sprawia, że przeciwnicy upadają.

  44. Idź i czekaj mrozów

   okladka

   Autor:
   Marta Krajewska

   Ocena:
   0/6

   W świecie, gdzie puszczą włada leszy, w jeziorze żyją topielce, a nocami wśród chat przemykają zmory i strzygonie, młodziutka Venda musi stanąć na straży bezpieczeństwa mieszkańców Wilczej Doliny.

  45. Fundacja. Druga Fundacja

   okladka

   Autor:
   Isaac Asimov

   Ocena:
   4/6

   Kolejna część z cyklu Fundacja autorstwa Isaaca Asimowa. Druga Fundacja przenosi czytelników w wir wydarzeń, które zainicjowane zostały w poprzednich opowieściach.

  46. Na ostrzu noża. Tom 1 i 2

   okladka

   Autor:
   Miroslav Žamboch

   Ocena:
   6/6

   Koniasz jest jednym z lepszych najemników. Nic zatem dziwnego, że otrzymuje bardzo trudne i nietypowe zlecenie. Szybko przekonuje się, że to zadanie jest również niezwykle niebezpieczne.

  47. Summoner. Zaklinacz. Tom czwarty: Rebelia

   okladka

   Autor:
   Taran Matharu

   Ocena:
   0/6

   Seria: SUMMONER. ZAKLINACZ Tom IV prequel Długo oczekiwany prequel do trylogii o przygodach Zaklinacza, w którym poznamy przeszłość Arcturusa. 40 tysięcy sprzedanych książek z serii w Polsce.

  48. Historia twojego życia

   okladka

   Autor:
   Ted Chiang

   Ocena:
   6/6

   Historia twojego życia to zbiór ośmiu opowiadań charakterystycznych dla literatury science-fiction. Jednak jest to dzieło wymagające, przy czytaniu którego należy zaangażować wiele szarych komórek.

  1. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2

   okladka

   Autor:
   Jens Henrik Jensen

   Ocena:
   4.6/6

   Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena, byłego żołnierza duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę. Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju, toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii.

  2. Rodzanice

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   0/6

   Zbliża się krwawy superksiężyc. Mieszkańcy maleńkich Rodzanic boją się, że ta niezwykła pełnia uwolni z dawna uśpionego demona. Tymczasem na zamarzniętym, smaganym zimowym wichrem jeziorze znaleziono ciało zamordowanej dziewczyny.

  3. Zanim zawisły psy

   okladka

   Autor:
   Jens Henrik Jensen

   Ocena:
   5.4/6

   Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk, właściciel pobliskiego zamku, Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar. Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa.

  4. Nora

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   5/6

   Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów.

  5. Motylek

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   6/6

   W mroźny poranek, na skraju mazurskiej wsi zostaje znalezione ciało zakonnicy. Wygląda na to, że potrącił ją samochód. Jednak później okazuje się, że kobieta została zamordowana i ktoś upozorował wypadek.

  6. Trans

   okladka

   Autor:
   Krzysztof Domaradzki

   Ocena:
   0/6

   W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

  7. Cormoran Strike prowadzi śledztwo (#4). Zabójcza biel

   okladka

   Autor:
   Robert Galbraith

   Ocena:
   6/6

   Billy, zdesperowany młody mężczyzna, przychodzi do agencji Cormorana Strikea, by prosić o wyjaśnienie okoliczności zbrodni, którą widział w dzieciństwie.

  8. Morderstwo w Orient Expressie

   okladka

   Autor:
   Agata Christie

   Ocena:
   6/6

   Jadący Orient Express utknął w zaspie. Wśród podróżnych jest Herkules Poirot, który po rozwiązaniu kryminalnej zagadki w Azji wraca do Europy. Pasażerowie są odcięci od świata, a wśród nich czai się morderca.

  9. Latarnik

   okladka

   Autor:
   Camilla Läckberg

   Ocena:
   4/6

   Po powrocie Patrika Hedström do pracy, czeka na niego nowe śledztwo. Zamordowany został powszechnie lubiany i szanowany Mats Sverin, nowy szef gminnego wydziału finansów.

  10. Kołysanka

   okladka

   Autor:
   Bartłomiej Piotrowski

   Ocena:
   6/6

   Od wielu miesięcy gliwicka policja bezskutecznie próbuje złapać tajemniczego Pana Kołysankę, który porywa i zabija dzieci, a ich ciała podrzuca na śląskich placach zabaw. Kiedy znika sześcioletnia Zuza, jej ciocia rozpoczyna prywatne śledztwo, w którym pomaga jej przyjaciel ojca dziewczynki.

  11. Łaskun

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   4/6

   Łaskun to już szósty tom przygód policjantów z Lipowa. W domu pewnego bezrobotnego sędziego dochodzi do makabrycznego odkrycia. Sprawca stworzył postać składającą się z rozczłonkowanych zwłok prawnika i nieznanej kobiety.

  12. Więcej czerwieni

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   6/6

   W kolejnej część znakomitej serii Katarzyny Puzyńskiej gościmy w Lipowie, w środku lata. Trwaja żniwa, a w okolicznych sadach dojrzewają owoce. Aspirant Daniel Podgórski jest przekonany, że znajduje się w najlepszym momencie swojego życia.

  13. Dom czwarty

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   3/6

   Była policjantka Klementyna Kopp po czterdziestu latach wraca w rodzinne strony, które kryją nie jeden sekret. Na prośbę matki ma przyjrzeć się sprawie pewnego morderstwa. Jednak w drodze na miejsce znika bez śladu.

  14. Pragnienie

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5.7/6

   Młoda kobieta zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu tuż po internetowej randce. Ślady na jej ciele wskazują, że sprawca jest wyjątkowo bezwzględny. Presja mediów, by znaleźć winnego, sprawia, że policja zwraca się do Harry%27ego Hole.

  15. Upiory

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   4.8/6

   Gdy Harry Hole ma intuicję nic nie jest w stanie stanąć mu na przeszkodzie. W Oslo dochodzi do morderstwa z pozoru mało nadzwyczajnego. Zdesperowany heroinista próbuje ukraść narkotyk drugiemu i zostaje zastrzelony.

  16. Utopce

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   4/6

   Utopce to kolejny tom fascynującej serii o pracy policjantów z Lipowa. Katarzyna Puzyńska nie zwalnia tempa, każda jej następna powieść jest jeszcze lepsza niż poprzednia.

  17. Trzydziesta pierwsza

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   5.3/6

   Trzydziesta pierwsza to już trzecie spotkanie z mieszkańcami Lipowa i policjantem Danielem Podgórskim, tym razem w przedświątecznej atmosferze. Wszędzie pachnie sosnowym igliwiem i piernikiem, a w ceglanym kościele rozbrzmiewają kolędy.

  18. Policja

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   0/6

   Oficer policji zostaje odnaleziony martwy w miejscu morderstwa sprzed lat, które badał ale nie wyjaśnił. Po pewnym czasie dwóch kolejnych policjantów spotyka ten sam los.

  19. Czarne narcyzy

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   0/6

   Czarne Narcyzy to powrót do Lipowa i najbliższych okolic, gdzie od dawna krąży legenda o drwalu i złu, które czai się w okolicznych lasach. Katarzyna Puzyńska stworzyła kolejny przemyślany kryminał, z bogatym tłem obyczajowym.

  20. Z jednym wyjątkiem

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Puzyńska

   Ocena:
   6/6

   Gdy zima kończy swoje panowanie, przychodzi radosny czas kwitnących drzew i świergocących ptaków. Idealna aura na romantyczne decyzje. W tej właśnie atmosferze młodszy aspirant Daniel Podgórski zamierza nareszcie zmienić swoje życie i oświadczyć się Weronice.

  21. A.B.C

   okladka

   Autor:
   Agata Christie

   Ocena:
   0/6

   Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery %22A%22, %22B%22 i %22C%22 Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do %22Z%22? Sprytny przestępca umyka wymiarowi sprawiedliwości, mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z informacją, gdzie i kiedy należy szukać na...

  22. Trzeci klucz

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5/6

   Trzeci klucz to kolejna część serii o wybitnym policjancie Harrym Hole. Tym razem ma od przed sobą wyjątkowo trudne zadanie, gdyż będzie musiał prowadzić dwa śledztwa jednocześnie.

  23. Łowcy głów

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5/6

   Jo Nesbø i jego kolejne genialne dziecko. Głównym bohaterem powieści jest Roger Brown. Na norweskim rynku znany jako najlepszy łowca głów. Ma wszystko: piękną dziewczynę, ekscytującą pracę i wspaniały dom.

  24. Wybawiciel

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5/6

   Inspektor Harry Hole w zasypanym śniegiem Oslo ściga nieuchwytnego mordercę z byłej Jugosławii. W tym celu przeczesuje mroczne środowisko narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życi...

  25. Kamieniarz

   okladka

   Autor:
   Camilla Läckberg

   Ocena:
   4.8/6

  26. Kaznodzieja

   okladka

   Autor:
   Camilla Läckberg

   Ocena:
   5/6

  27. Ofiara losu

   okladka

   Autor:
   Camilla Läckberg

   Ocena:
   5.5/6

   W Tanumshede dochodzi do wypadku samochodowego, policja bada sprawę z pozoru wyglądającą na pozbawioną ingerencji osób trzecich. Jednak gdy ma miejsce kolejne trgaiczne zdarzenie, pojawiają sie podejrzenia.

  28. Polowanie na skarb

   okladka

   Autor:
   Andrea Camilleri

   Ocena:
   5/6

   Komisariat w Vigacie ogarnęła nuda, wszyscy pogrążają się w marazmie i bezczynności. Montalbano czyta kryminał Simenona, Catarella dzielnie walczy z krzyżówkami. Od czasu do czasu komisarz wysłuchuje przez telefon skarg i narzekań swej jakże odległej narzeczonej, a mania religijna rodzeństwa Pa...

  29. Millennium (#1). Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (#1)

   okladka

   Autor:
   Stieg Larsson

   Ocena:
   5.3/6

   Pewnego wrześniowego dnia w 1966 roku szesnastoletnia Harriet Vanger znika jak kamień w wodę. Prawie czterdzieści lat później Mikael Blomkvist otrzymuje nietypowe zlecenie od Henrika Vangera.

  30. Dallas '63

   okladka

   Autor:
   Stephen King

   Ocena:
   5/6

   W tej książce Stephen King odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie. Dallas 63 to trzymająca w napięciu, napisana z rozmachem powieść, która perfekcyjnie łączy wątki obyczajowe, kryminalne i fantastyczne.

  31. Detoks

   okladka

   Autor:
   Krzysztof Domaradzki

   Ocena:
   0/6

   W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków.

  32. Prowadź swój pług przez kości umarłych

   okladka

   Autor:
   Olga Tokarczuk

   Ocena:
   6/6

  33. Millennium. Dziewczyna, która igrała z ogniem (#2)

   okladka

   Autor:
   Stieg Larsson

   Ocena:
   5.5/6

   W drugiej, po Mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet, części trylogii %22Millennium%22 główną bohaterką jest Lisbeth Salander. Seria dramatycznych wypadków wywołuje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą raz na zawsze postanawia się rozprawić.

  34. Cmentarz w Pradze

   okladka

   Autor:
   Umberto Eco

   Ocena:
   5/6

  35. Kasacja

   okladka

   Autor:
   Remigiusz Mróz

   Ocena:
   4.7/6

   1. tom serii z Joanną Chyłką! Kancelaria Chyłka & Zordon otrzymuje intratną propozycję obrony oskarżonego o podwójne morderstwo syna bogatego biznesmena. Przed bohaterami nie lada wyzwanie, które na pewno wyjdzie poza cztery ściany klimatyzowanej sali sądowej.

  36. Karaluchy

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5/6

   Policjant Harry Hole wyrusza w dalekie strony by rozwiązać kolejną zagadkę. Tym razem trafia do Tajlandii pełnej świątyń, palarni opium, dziecięcych prostytutek i barów go go.

  37. I nie było już nikogo

   okladka

   Autor:
   Agata Christie

   Ocena:
   5/6

   Najlepsza powieść Agaty Christie, wcześniej znana jako Dziesięciu Małych Murzynków. Tajemniczy Pan Owen zaprasza na odciętą od świata wyspę dziesięciu gości, którzy na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego.

  38. Zamęt

   okladka

   Autor:
   Vincent V. Severski

   Ocena:
   5.7/6

   Słuchowisko w znakomitej aktorskiej obsadzie! 59 najlepszych polskich głosów w superprodukcję na podstawie powieści Zamęt. Reżyseria: Janusz Kukuła Występują: Narrator - Krzysztof Gosztyła Dima Grzegorz Damięcki Monika - Marta Żmuda Trzebiatowska Pułkownik Roman Leski - An...

  39. Krew na śniegu

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   0/6

   Olav jest płatnym zabójcą, likwidatorem wynajmowanym na konkretne zlecenia. Skuteczny, konkretny, nie zadaje dużo pytań. Pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń. 

  40. Macbeth

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   0/6

   Lata70.,skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth, jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów, jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery.

  41. Pentagram

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   4/6

   Harry Hole po którejś z rzędu wpadce alkoholowej dostaje wypowiedzenie. Jednak ze względu na okres urlopowy zostaje włączony do śledztwa, które prowadzi Tom Waaler.

  42. Pierwszy śnieg

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5/6

   Jest listopad i w Oslo spadł pierwszy śnieg. Po powrocie z pracy Brite Becker widzi przed swoim domem bałwana i chwali syna i i męża za wykonane dzieło. Jednak okazuje, że to nie oni są jego twórcami.

  43. Pancerne serce

   okladka

   Autor:
   Jo Nesbo

   Ocena:
   5.5/6

   Harry Hole, genialny śledczy aktualnie nie w formie. Przebywa w Hongkongu, gdzie w oparach opium próbuje zapomnieć o spustoszeniach, które w jego życiu dokonał Bałwan.

  44. Morderstwo w zaułku

   okladka

   Autor:
   Agata Christie

   Ocena:
   0/6

   Herkules Poirot jest bohaterem wszystkich czterech opowiadań tomu. Morderstwo w zaułku mało wiarygodne samobójstwo, a może jednak morderstwo? Niewiarygodna kradzież kto chciał skompromitować lorda, kradnąc dokumenty państwowe?

  45. Fabrykantka aniołków

   okladka

   Autor:
   Camilla Läckberg

   Ocena:
   5.5/6

   W dniu Wielkiej Nocy, z niewielkiej wyspy znajdującej się niedaleko Fjällbacki, znika w nieznanych okolicznościach rodzina. Pozostaje po nich tylko nakryty do światecznego obiadu stół.

  46. Pogromca lwów

   okladka

   Autor:
   Camilla Läckberg

   Ocena:
   5/6

   Młoda dziewczyna wpada pod samochód i nie udaje się jej uratować. Niewątpliwie jest to tragedia, ale najgorsze dopiero przed nami. 

  47. Seria o komisarzu Williamie Wistingu (tom 1). Kluczowy świadek

   okladka

   Autor:
   Jorn Lier Horst

   Ocena:
   5/6

   Książkowy debiut uznanego pisarza kryminałów Jrna Liera Horsta, Kluczowy świadek jest realistyczną opowieścią zbudowaną na autentycznej historii. Preben Pramm leży martwy od tygodnia.

  48. Pies Baskerville'ów

   okladka

   Autor:
   Artur Conan Doyle

   Ocena:
   0/6

   CZYTA JAKUB SENDER. Pies Baskervilleów to doskonała powieść i klasyka gatunku. Genialny Sherlock Holmes w obliczu niecodziennej zagadki kryminalnej, która okazuje się jedną z najtrudniejszych jego spraw.

  49. Millennium (#3). Zamek z piasku, który runął (#3)

   okladka

   Autor:
   Stieg Larsson

   Ocena:
   6/6

   Trzecia i ostatnia część serii %22Millennium%22 zaczyna się w miejscu, w którym kończy się Dziewczyna, która igrała z ogniem. Lisbeth Salander przeżywa próbę pogrzebania żywcem, jej kłopoty się jednak na tym nie kończą .

  1. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

   okladka

   Autor:
   Beata Błaszczyk

   Ocena:
   5/6

   Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i ty...

  2. Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach. Wydanie II

   okladka

   Autor:
   Ewa Eldridge

   Ocena:
   5/6

   Dowiesz się od niej, że opanowanie języka obcego wymaga dobrego przygotowania samego siebie, zanim jeszcze usiądziesz nad słówkami czy gramatyką — jest jak zagruntowanie płótna przed malowaniem obrazu, czyli nieodzowne.

  3. Język niemiecki w IT. Rozmówki

   okladka

   Autor:
   Marcin Jackiewicz

   Ocena:
   3.5/6

   Polscy informatycy dali się światu poznać z jak najlepszej strony, więc świat upomina się o nich. Coraz więcej rodzimych firm współpracuje z europejskimi klientami, dla których podstawowym językiem komunikacji jest niemiecki.

  4. Angielskim do mnie mów - cz.2

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Żółtak

   Ocena:
   0/6

   Angielski praktycznie. Najpierw nauczysz się mówić, a dopiero potem poznajesz zasady. Audiobook Angielskim do mnie mów, część 2 jest kursem przeznaczonym dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, wykorzystującym w nauce metodę ADL.

  5. Angielskim do mnie mów - cz.1

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Żółtak

   Ocena:
   0/6

   Angielski bez gramatyki? Nowa i skuteczna metoda pozwalająca na przyswojenie języka. Nauczysz się w krótkim czasie skutecznie porozumiewać, rozmawiać o codziennych sprawach. Audiobook Angielskim do mnie mów, część 1 to multimedialny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych, bez wkuwania za...

  6. Angielskim do mnie mów

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Żółtak

   Ocena:
   0/6

   Angielski dla leniwych część 1, Angielski dla leniwych część 2 oraz Angielskim do mnie mów to audiobooki, które uzupełniają się nawzajem. Razem tworzą jeden kurs. Z Angielskim do mnie mów to część poświęcona konwersacji na temat codziennych spraw.

  7. FISZKI audio j. angielski Czasowniki dla średnio zaawansowanych

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio język angielski Czasowniki dla średnio zaawansowanych Poziom: B1/B2, intermediate (średnio zaawansowany) Czasowniki są podstawą płynnej komunikacji warto je zatem znać.

  8. FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 3

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio – język angielski – Słownictwo 3 Poziom: B1, intermediate (średnio zaawansowany) FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio.

  9. FISZKI audio j. angielski Konwersacje

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk, Joann...

   Ocena:
   5/6

   FISZKI audio język angielski Konwersacje Poziom: A2-B2, intermediate (średnio zaawansowany) Tytuł powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku.

  10. FISZKI audio j. hiszpański Starter

   okladka

   Autor:
   Kinga Perczyńska

   Ocena:
   4.8/6

   FISZKI audio język hiszpański Starter Poziom: dla absolutnie początkujących Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem hiszpańskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  11. Angielski dla średnio zaawansowanych. Easy English Części 1-3

   okladka

   Autor:
   Dorota Guzik

   Ocena:
   0/6

   Chcesz swobodnie rozmawiać po angielsku? Ucz się z kursem Easy English to praktyczny kurs konwersacyjny, który rozwija umiejętność porozumiewania się w codziennych sytuacjach i pozwala bez trudu opanować język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

  12. FISZKI audio j. angielski Biznes

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   5/6

   FISZKI audio język angielski Biznes Poziom: B2, upper-intermediate (wyższy średnio zaawansowany) FISZKI kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY doczekał się wersji audio.

  13. FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 2

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio – język angielski – Słownictwo 2 Poziom: A2, pre-intermediate (niższy średnio zaawansowany) FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio.

  14. FISZKI audio j. angielski Słownictwo 5

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   5/6

   FISZKI audio język angielski Słownictwo 5 Poziom: C1, advanced (zaawansowany) FISZKI kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  15. Angielski techniczny

   okladka

   Autor:
   Tomas Dvoracek

   Ocena:
   0/6

   Niniejszy kurs przeznaczony jest dla lekko lub średnio zaawansowanych (poziom A2 - B1) Kurs angielski techniczny podzielony jest na lekcje pt. produkcja, logistyka, wymiary, materiały, jakość, właściwości i narzędzia pracy.

  16. FISZKI audio j. niemiecki Słownictwo 3

   okladka

   Autor:
   Kinga Perczyńska