Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 50 - Audiobooki

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych audiobooków (mp3) w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 50 bestsellerów, po które nasi czytelnicy sięgają najczęściej. Znajdź coś dla siebie!

  1. Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II

   okladka

   Autor:
   Adam Cash

   Ocena:
   4.8/6

   Psychologia towarzyszy Ci każdego dnia, czy tego chcesz czy nie. Możesz ją zignorować, żyć dalej i stracić okazję do odkrycia, dlaczego ludzie zachowują się czasem irracjonalnie, dlaczego myślą inaczej niż ty i czemu nie zawsze potrafią komunikować się w zrozumiały sposób.

  2. Angielski Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   5/6

   Audio Kurs Angielski Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego i przygotować się do podróży.

  3. Wieczna wojna

   okladka

   Autor:
   Joe Haldeman

   Ocena:
   0/6

   Znakomita powieść należąca do kanonu literatury SF. Łączy pełen rozmachu obraz przyszłego konfliktu z wizjonerskim i ponadczasowym spojrzeniem na człowieka i zmiany wywołane przez wojnę.

  4. Autentyczność przyciąga. Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie. Wydanie 2. + 40 inspirujących ćwiczeń

   okladka

   Autor:
   Anna Piwowarska

   Ocena:
   6/6

   Masz przed sobą praktyczny przewodnik zawierający mnóstwo ćwiczeń oraz pytań, które warto sobie postawić. Książka pokazuje też przykłady osób, które zaczęły budować swoją działalność na szczerym przekazie — pochodzącym z ich wnętrza, czyli zgodnym z tym, kim są, w co wierzą i co jest dla ni...

  5. Mroczne jezioro

   okladka

   Autor:
   Sarah Bailey

   Ocena:
   5/6

   Sprawę wyjaśnienia tej przerażającej zbrodni otrzymała detektyw Gemma Woodstock. Aby poprowadzić to śledztwo, zataiła fakt, że chodziła z Rosalind do liceum. Szybko okazuje się, że nie jest to jedyna tajemnica Gemmy.

  6. Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu

   okladka

   Autor:
   Benjamin Hardy

   Ocena:
   0/6

   Ta inspirująca książka pozwoli Ci zrozumieć, jak niszczący jest mit silnej woli. Większość z nas staje się ofiarami swojego środowiska. Nie umiemy kreować własnego środowiska i pozwalamy, by ono kreowało nas: sfrustrowanych, zmęczonych, wciąż doświadczających porażek.

  7. Imperium Achai (#4). Virion 4. Szermierz

   okladka

   Autor:
   Andrzej Ziemiański

   Ocena:
   0/6

   Na życie Viriona i Niki czyha zbyt wielu wrogów, by ucieczka mogła trwać w nieskończoność. Obława jest coraz bliżej, już słychać jazgot psów i tętent kopyt.

  8. Ekonomia dla bystrzaków. Wydanie III

   okladka

   Autor:
   Sean Masaki Flynn

   Ocena:
   5.4/6

   W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć naszą szybko rozwijającą się gospodarkę, a także podstawy ekonomiczne, które nigdy się nie zmieniają. Jak najlepiej walczyć z ubóstwem?

  9. Wszyscy kłamią. Big data, nowe dane i wszystko, co Internet może nam powiedzieć o tym, kim naprawdę jesteśmy

   okladka

   Autor:
   Seth Stephens-Davidowitz

   Ocena:
   6/6

   Seth Stephens-Davidowitz, filozof i doktor ekonomii, były pracownik Googlea, przeanalizował dane z wyszukiwań internetowych dotyczących między innymi rasizmu, depresji, wykorzystywania nieletnich, poczucia humoru czy preferencji seksualnych.

  10. Poradnik design thinking - czyli jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie

   okladka

   Autor:
   Beata Michalska-Domini...

   Ocena:
   6/6

   Ta książka pokazuje krok po kroku, jak posługiwać się metodą design thinking. Od poszukiwania pomysłów po pogłębionych wywiadach przeprowadzonych z klientami po przygotowanie rynkowego wdrożenia rozwiązania — szczegółowo omawia etapy procesu oraz praktyczne narzędzia, które z powodzeniem bę...

  11. Zadra

   okladka

   Autor:
   Robert Małecki

   Ocena:
   5/6

   Są kości i ślady, które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat. Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły, komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości.

  12. Jak tworzyć doskonałe relacje. Zdobądź zaufanie i wpływaj na ludzi

   okladka

   Autor:
   Dale Carnegie

   Ocena:
   0/6

   Przeczytaj, co zrobić i jakie cechy w sobie wykształcić, aby stać się charyzmatyczną osobą wywierającą niemal magiczny wpływ na innych. Dowiedz się, co zrobić, byś jako osoba pogodna, szanowana i atrakcyjna zawsze napotykał szeroko otwarte drzwi i wszędzie był mile widziany.

  13. Carrie

   okladka

   Autor:
   Stephen King

   Ocena:
   5/6

   Carrie nie jest zwykła nastolatką. Nie podąża za modą, nie spotyka się z przyjaciółmi, nie interesują się nią chłopcy. Na co dzień stanowi obiekt kpin i docinków rówieśników.

  14. Rozmowy o Evereście

   okladka

   Autor:
   Leszek Cichy, Krzyszto...

   Ocena:
   0/6

   W lutym 1980 trzydziestoletni Krzysztof Wielicki i o blisko dwa lata młodszy Leszek Cichy dali początek epoce zimowych wejść na ośmiotysięczniki. To dlatego w latach osiemdziesiątych polskich wspinaczy zaczęto nazywać „Lodowymi Wojownikami”.

  15. Blitzscaling. Ścieżka błyskawicznej ekspansji firm

   okladka

   Autor:
   Reid Hoffman, Chris Ye...

   Ocena:
   0/6

   Dzięki tej książce poznasz i zrozumiesz techniki skalowania biznesu od zera do wielomiliardowego lidera rynku w ciągu zaledwie paru lat. Okaże się ona szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, potencjalnych inwestorów, a nawet menedżerów czy liderów, którzy chcą szybko rozwinąć swój projekt.

  16. Umysł prawniczy

   okladka

   Autor:
   Bartosz Brożek

   Ocena:
   0/6

   Jak myśli prawnik? Czy istnieje intuicja prawnicza? Czy prawnik potrzebuje wyobraźni? Dlaczego prawo jest abstrakcyjne?   Myślenie prawnicze od wieków stanowi wyzwanie dla teoretyków prawa i filozofów.

  17. Wysoko wrażliwi. jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza

   okladka

   Autor:
   Elaine N.Aron

   Ocena:
   5.7/6

   Czy jesteś wrażliwcem? Większość z nas od czasu do czasu odczuwa przytłoczenie światem swoich emocji, jednak osoby, o których mowa, żyją tak na co dzień. Autorka - psychoterapeutka, sama będąca też osobą wysoko wrażliwą - pokazuje, jak zidentyfikować tę cechę u siebie, jak sobie z nią radzić oraz...

  18. Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

   okladka

   Autor:
   Christel Petitcollin

   Ocena:
   5/6

   Znawczyni ludzkiej natury Christel Petitcollin powraca z kontynuacją bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć! Po lekturze książki Jak mniej myśleć zapewne wiesz już, że zaliczasz się do kręgu osób analizujących bez końca.

  19. Lean. Droga do minimalizmu

   okladka

   Autor:
   Tomasz Król

   Ocena:
   5/6

   Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja, która ma źródło w motoryzacji, bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości „szczupłym” kosztem, czyli przy maksymalnej oszczędności sił i środków.

  20. Zwyczajny szpieg. Wspomnienia

   okladka

   Autor:
   Philip Hagenbeck

   Ocena:
   6/6

   Postanowiłem więc sam opowiedzieć swoją historię. Nie jest to praca naukowa. Nie jest to historia wywiadu cywilnego. Nie jest to też analiza polityczna ówczesnych realiów. Nie wszystko mogę ani chcę opowiedzieć.

  21. Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego. Wydanie II poszerzone

   okladka

   Autor:
   Marcin Żukowski

   Ocena:
   4.2/6

   Może myślisz teraz: „Eee, to nie dla mnie”. Może nie prowadzisz aktywnie konta na Instagramie. Może na Facebooku jesteś tylko obserwatorem i czytelnikiem. Może nie masz swojego bloga i nie zaglądasz na blogi innych ludzi.

  22. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

   okladka

   Autor:
   Beata Błaszczyk

   Ocena:
   5/6

   Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i ty...

  23. Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach

   okladka

   Autor:
   Joanna Malinowska-Parz...

   Ocena:
   5.2/6

   Zbyt wiele osób myśli o pracy jak o umieraniu od poniedziałku do piątku w folwarku, Mordorze i na polu walki. Jako szeregowy lider lub pracownik możesz nie mieć wpływu na zarząd, firmę lub tzw.

  24. Kompetencje menedżera

   okladka

   Autor:
   Mirosław Kot

   Ocena:
   6/6

   Oto Twoje zawodowe kompendium wiedzy. Suche fakty dotyczące kompetencji, jakimi musi dysponować współczesny zarządzający, wzbogacone zostały ponad setką przykładów z rynku oraz drugą setką ćwiczeń.

  25. Jak zostać skutecznym przywódcą i polepszyć jakość życia

   okladka

   Autor:
   Dale Carnegie

   Ocena:
   0/6

   Ta książka jest kultowym podręcznikiem dla każdego, kto chce doskonalić swój styl przywództwa. Odniesiono się w niej do wszystkich kluczowych problemów, z jakimi muszą się zmierzyć liderzy, aby pomyślnie zrealizować swoją misję przywódcy.

  26. Wypracuj nawyk zwycięstwa. Poznaj prawa rządzące sukcesem

   okladka

   Autor:
   Napoleon Hill

   Ocena:
   0/6

   Napoleon Hill udowodnił, że najwspanialsi ludzie sukcesu postępowali według określonych zasad. Przez dwadzieścia lat badał je i opisywał. Poznawszy podstawy powodzenia najważniejszych przedstawicieli ludzkości, Hill sam stał się człowiekiem sławnym, szanowanym i bogatym.

  27. Zwierzyniec

   okladka

   Autor:
   Jerzy Bralczyk

   Ocena:
   0/6

   O tym, że prof. Jerzy Bralczyk jest specjalistą od słów, wszyscy dobrze wiemy, ale to, że ma też wiele do powiedzenia na temat zwierząt, będzie dla większości czytelników niespodzianką.

  28. Karolcia

   okladka

   Autor:
   Maria Kruger

   Ocena:
   5/6

   Niezwykła opowieść o Karolci, która znalazła zaczarowany błękitny koralik spełniający najskrytsze marzenia, od wielu, wielu lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci.

  29. Duch w sieci. Moje przygody jako najbardziej poszukiwanego hakera wszech czasów

   okladka

   Autor:
   Kevin Mitnick (Author)...

   Ocena:
   6/6

   Ta książka jest autobiografią najsłynniejszego hakera na świecie i jednocześnie niezwykle pasjonującą opowieścią, porywającą i wciągającą niczym najlepszy film sensacyjny — pełną zwrotów akcji, zawiłych intryg i wyrafinowanych rozgrywek.

  30. Pieniądze płyną z duszy. Odzyskaj swoje wewnętrzne bogactwo

   okladka

   Autor:
   Lynne Twist (Author), ...

   Ocena:
   0/6

   Ta książka jest niezwykłym studium relacji człowieka z pieniędzmi. Przekonująco wyjaśnia, dlaczego jest ona tak złożona i dlaczego pieniądze budzą skrajne emocje. Znalazło się tu sporo trafnych spostrzeżeń dotyczących sposobów, w jakie zarabiamy pieniądze, wydajemy je i inwestujemy, a także powod...

  31. Mitologia

   okladka

   Autor:
   Jan Parandowski

   Ocena:
   0/6

   Mitologia jest zbiorem baśni o bogach i bohaterach () Zawsze patrzono na mitologię jak na jeden z naj­piękniejszych tworów wyobraźni greckiej i była ona zbiorem nie­śmiertelnych tematów, motywów, symbolów, bez których i dziś sztuka nie umie się obejść i wciąż do nich wraca.

  32. Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał

   okladka

   Autor:
   Brian Tracy, Christina...

   Ocena:
   5/6

   Ta książka uzmysłowi Ci, że klucz do szczęśliwego życia spoczywa w Twoich dłoniach. Niekiedy wystarczy drobna zmiana, aby odczuć potężny przypływ mocy i szczęścia. Dowiesz się, jak rozpoznać te ukryte, powstrzymujące Cię blokady i jak je zlikwidować, a także jak wyzwolić ogromne pokłady energii, ...

  33. Irlandczyk

   okladka

   Autor:
   Charles Brandt

   Ocena:
   0/6

   Irlandczyk to epicka saga o zorganizowanej przestępczości w powojennej Ameryce widziana oczami Franka Sheerana, weterana II wojny światowej, specjalisty od szemranych interesów i zabójcy na zlecenie, który pracował dla mafijnego bossa Russella Bufalino.

  34. Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet

   okladka

   Autor:
   Ewa Szczepaniak

   Ocena:
   6/6

   Krok po kroku poprowadzi Cię ona przez narzędzia i strategie przydatne na każdym etapie projektowania tekstu — od przygotowań, poprzez tworzenie konturów, ich wypełnianie, wywoływanie efektów specjalnych i tworzenie efektownych form, aż po polerowanie całości.

  35. Prowadź swój pług przez kości umarłych

   okladka

   Autor:
   Olga Tokarczuk

   Ocena:
   5.3/6

   Akcja rozgrywa się w Kotlinie Kłodzkiej. Główną bohaterką jest Janina Duszejko kiedyś inżynier mostów, dziś wiejska nauczycielka angielskiego, geografii i dozorczyni domów letniskowych.

  36. Ostatnia noc Olivii

   okladka

   Autor:
   Christina McDonald

   Ocena:
   0/6

   Thriller psychologiczny pełen mrocznych zakrętów i zwrotów akcji, których nie da się przewidzieć.

  37. Szczerze

   okladka

   Autor:
   Donald Tusk

   Ocena:
   6/6

   Dzień po dniu towarzyszymy Donaldowi Tuskowi w roli Przewodniczącego RE, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się ne...

  38. To jest marketing!

   okladka

   Autor:
   Seth Godin

   Ocena:
   5/6

   # 1 Wall Street Journal Bestseller Czas przestać kłamać, spamować i mieć poczucie winy z powodu tego, co robimy. Czas przestać mylić liczbę obserwatorów w mediach społecznościowych z prawdziwymi relacjami.

  39. Mentoring. Złote zasady

   okladka

   Autor:
   Maciej Bennewicz, Anna...

   Ocena:
   6/6

   Słowo „mentor” wywodzi się z mitologii greckiej. Ściślej pochodzi od imienia jednej z postaci mitologicznych, Méntora, któremu wyruszający pod Troję Odyseusz, król Itaki, powierzył pieczę nad swoim majątkiem, a także żoną i synem.

  40. Nawyki zen. Mała książka na resztę życia

   okladka

   Autor:
   Leo Babauta

   Ocena:
   0/6

   Ta książka jest zbiorem znakomitych artykułów o tym, jak stać się szczęśliwszym człowiekiem. Zawarte w niej teksty opublikowano pierwotnie na blogu Zen Habits. Jego filozofia opiera się na upraszczaniu życia, nabieraniu dobrych nawyków i zwiększaniu własnej produktywności przy mniejszym stresie.

  41. Bóg i geometria. Gdy przestrzeń była Bogiem

   okladka

   Autor:
   Michał Heller

   Ocena:
   0/6

   Dlaczego Bóg i geometria? Dla kogoś, kto nie liznął historii filozofii, zestawienie to może być zaskakujące, ale każdy, kto cokolwiek słyszał o Platonie, wie, że „Bóg geometryzuje”.

  42. Daj nam oczy widzące. Kazania krótkie

   okladka

   Autor:
   Michał Heller

   Ocena:
   0/6

   ...Wszystko dzieje się w przypowieściach, aby „patrzyli oczami, a nie widzieli, słuchali uszami, a nie rozumieli...” (Mk 4,11-12).   Czyżby Jezus naprawdę chciał, żeby słuchający nie widzieli i nie rozumieli?

  43. Biblia copywritingu. Wydanie II poszerzone

   okladka

   Autor:
   Dariusz Puzyrkiewicz

   Ocena:
   5.9/6

   Tworzysz treści na strony WWW lub teksty do ulotek? Konstruujesz hasła reklamowe? Piszesz scenariusze reklam radiowych i telewizyjnych? Prowadzisz profile marek w mediach społecznościowych?

  44. Miłość leczy rany

   okladka

   Autor:
   Katarzyna Bonda

   Ocena:
   0/6

   Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy! Kryminał napisany z rozmachem, jakiego jeszcze nie widziano. Wielowątkowa powieść o walce i nadziei, zbrodni i miłości, przepełniona tajemnicą.

  45. Szeptacz

   okladka

   Autor:
   Alex North

   Ocena:
   0/6

   Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem…  „Na początku jest dziwnie, potem strasznie, następnie przerażająco, a na końcu… No cóż, drogi Czytelniku, podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko” A.

  46. Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście

   okladka

   Autor:
   S.J. Scott, Barrie Dav...

   Ocena:
   6/6

   Na szczęście można przynajmniej częściowo nad tym zapanować i zaprowadzić porządek we własnej głowie. W tej książce znajdziesz szereg wskazówek, wyjaśnień i ciekawych ćwiczeń samoświadomości, które pozwolą Ci na nabycie pożytecznych nawyków.

  47. Sztuka komunikacji dla bystrzaków

   okladka

   Autor:
   Elizabeth Kuhnke

   Ocena:
   0/6

   Twoja zdolność do komunikowania się z odwagą, zaangażowaniem i w sposób zrozumiały dla odbiorcy jest kluczem do sukcesu w pracy i w życiu prywatnym. Ten przyjazny poradnik pomaga wyzbyć się nieśmiałości w kontaktach z ludźmi i pokazuje krok po kroku, jak mądrze dobierać słowa i używać mowy ciała ...

  1. Duch w sieci. Moje przygody jako najbardziej poszukiwanego hakera wszech czasów

   okladka

   Autor:
   Kevin Mitnick (Author)...

   Ocena:
   6/6

   Ta książka jest autobiografią najsłynniejszego hakera na świecie i jednocześnie niezwykle pasjonującą opowieścią, porywającą i wciągającą niczym najlepszy film sensacyjny — pełną zwrotów akcji, zawiłych intryg i wyrafinowanych rozgrywek.

  2. Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

   okladka

   Autor:
   Phil Knight

   Ocena:
   5.5/6

   Bestsellerowe wspomnienia twórcy NIKE. Firmy Nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, z roczną sprzedażą rzędu 30 miliardów dolarów.

  3. Byłbym zapomniał

   okladka

   Autor:
   Cezary Pazura

   Ocena:
   6/6

   Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie, jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu, otwórzcie książkę i dowiedzcie się, co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera, momentami niezwykle zabawna, czasem bardzo smutna.

  4. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

   okladka

   Autor:
   Kuba Wojewódzki

   Ocena:
   5.1/6

   Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. Lenfant terrible polskiego show biznesu. O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.

  5. Audiobiografia Nikoli Tesli

   okladka

   Autor:
   Nikola Tesla

   Ocena:
   6/6

   NIKOLA będzie dzieckiem burzy – skomentowała fakt narodzin Nikoli Tesli akuszerka. – Nie burzy, ale światła – miała odpowiedzieć jego mama. Nikola Tesla wedle różnych podań miał przyjść na świat o północy, w trakcie letniej burzy z piorunami.

  6. Irlandczyk

   okladka

   Autor:
   Charles Brandt

   Ocena:
   0/6

   Irlandczyk to epicka saga o zorganizowanej przestępczości w powojennej Ameryce widziana oczami Franka Sheerana, weterana II wojny światowej, specjalisty od szemranych interesów i zabójcy na zlecenie, który pracował dla mafijnego bossa Russella Bufalino.

  7. Zwyczajny szpieg. Wspomnienia

   okladka

   Autor:
   Philip Hagenbeck

   Ocena:
   6/6

   Postanowiłem więc sam opowiedzieć swoją historię. Nie jest to praca naukowa. Nie jest to historia wywiadu cywilnego. Nie jest to też analiza polityczna ówczesnych realiów. Nie wszystko mogę ani chcę opowiedzieć.

  8. 33 Żydów, którzy wpłynęli na losy świata. Od Mojżesza do Kevina Mitnicka

   okladka

   Autor:
   Przemysław Słowiński

   Ocena:
   0/6

   Podobno obecnie na świecie żyje 14,2 miliona osób narodowości żydowskiej. To stosunkowo niewielki procent ludności globu. Jednakże wpływ Żydów na rozwój cywilizacji naszego świata jest dużo większy, niż mogłaby na to wskazywać liczebność tego narodu.

  9. Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia

   okladka

   Autor:
   Marina Abramović

   Ocena:
   6/6

   Wybitna artystka, ikona performanceu, której udało się dotrzeć z często kontrowersyjnymi dziełami do szerokiego grona odbiorców, także spoza kręgów koneserów sztuki współczesnej. Doświadczyłam wolności absolutnej czułam, że moje ciało nie zna ograniczeń, że ból nie ma żadnego znaczenia, że ...

  10. Spowiedź kapitana

   okladka

   Autor:
   Krzysztof Baranowski, ...

   Ocena:
   0/6

   Krzysztof Baranowski (1938), żeglarz, dziennikarz, legendarny kapitan, po raz pierwszy opowiada o całym swoim życiu.

  11. Bokser z Auschwitz. Losy Tadeusza Pietrzykowskiego

   okladka

   Autor:
   Marta Bogacka

   Ocena:
   4/6

   Problematyka obozowa doczekała się już bogatej literatury, jednak temat przeprowadzania walk bokserskich w obozach koncentracyjnych nie został kompleksowo opracowany. Lukę tę częściowo wypełnia niezwykła biografia Tadeusza Pietrzykowskiego pięściarza, który zdobył tytuł Mistrza Wszechwag o...

  12. Kapuściński non-fiction

   okladka

   Autor:
   Artur Domosławski

   Ocena:
   0/6

   Najsłynniejsza biografia ostatnich lat Pierwsze wydanie Kapuściński non-fiction było wydarzeniem wykraczającym poza ramy literatury i kultury. W burzliwym sporze o nią przejrzała się współczesna Polska wraz ze swoimi namiętnościami, niepokojami, kompleksami.

  13. Listy w butelce. opowieść o Irenie Sendlerowej

   okladka

   Autor:
   Anna Czerwińska-Rydel

   Ocena:
   0/6

   Pewnego dnia 1941 roku siostra Jolanta zrozumiała, że to, co robi dla zamkniętych w getcie przyjaciół, nie wystarczy, aby ich ocalić. Będę pomagać inaczej, postanawia, i narażając życie swoje i ogromnej siatki ludzi, którzy myślą jak ona, codziennie ratuje kilkoro dzieci.

  14. Nowolipie

   okladka

   Autor:
   Józef Hen

   Ocena:
   6/6

   Pełna ciepła i wspomnień opowieść o dzieciństwie i dorastaniu autora. Niepowtarzalna audio książka, którą autor powtórnie redagował podczas czytania. Pozycja dla miłośników biografii, przedwojennej Warszawy oraz wybitnego pisarza - Józefa Hena.

  15. Aleksander Macedoński - zdobywca świata

   okladka

   Autor:
   Jarosław Kaniewski

   Ocena:
   0/6

  16. Le Corbusier. Architekt jutra

   okladka

   Autor:
   Anthony Flint

   Ocena:
   0/6

   Autor unaocznia rozwój myśli Corbusiera poprzez kolejne realizacje jego projektów.Tworzy portret psychologiczny człowieka, który nie skończył żadnej szkoły architektonicznej, a mimo to odcisnął piętno na całej architekturze i urbanistyce XX wieku.

  17. Food pharmacy

   okladka

   Autor:
   Lina Nertby Aurell, Mi...

   Ocena:
   0/6

   Czy słyszeliście, że za odporność organizmu w 80% odpowiada jelito grube? Czy wiecie, co jeść, aby uniknąć stanów zapalnych? Czy domyślacie się, co jest przyczyną większości dolegliwości?

  18. ...bardzo dawno temu, mniej więcej w zeszły piątek

   okladka

   Autor:
   Jan Tomasz Gross, Alek...

   Ocena:
   0/6

   Wywiad rzeka z jednym z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych historyków i socjologów

  19. Historia prywatna

   okladka

   Autor:
   Tomasz Lis

   Ocena:
   0/6

   Autobiografia Tomasza Lisa

  20. Becoming. Moja historia

   okladka

   Autor:
   Michelle Obama

   Ocena:
   6/6

   Michelle Obama opisuje doświadczenia, które ją ukształtowały od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata godzenia macierzyństwa z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata.

  21. Wywiad z historią

   okladka

   Autor:
   Oriana Fallaci

   Ocena:
   0/6

   Oriany Fallaci były trzy. Romantyczna młoda reporterka budziła moją sympatię. Dojrzała geniuszka wywiadu politycznego - zachwyt. Islamofobiczna eseistka pod koniec życia - konsternację.

  22. Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z Żydem

   okladka

   Autor:
   Christopher Macht

   Ocena:
   0/6

   Kwiecień, 1945 rok. Do siedziby Adolfa Hitlera na specjalne wezwanie wodza zostaje sprowadzony %22Szlachetny Żyd%22, Eduard Bloch. Ten sam, który przez wiele lat leczył matkę kanclerza Trzeciej Rzeszy, za co Hitler był mu szalenie wdzięczny.

  23. Boznańska. Non finito

   okladka

   Autor:
   Andżelika Kuźniak

   Ocena:
   0/6

   Malowała powoli, z przejęciem, a portrety robiła wprost latami. Model się zestarzał, wyłysiał, ożenił, okocił, schudł () musiał pozować, chciał czy nie chciał, chyba że umarł. ZOFIA STRYJEŃSKA O OLDZE BOZNAŃSKIEJ Olga Boznańska.

  24. Wybaczyć Bogu

   okladka

   Autor:
   Piotr Gąsiorowski

   Ocena:
   0/6

   Czy można wybaczyć Bogu nieszczęście, które nas spotkało? Z punktu widzenia teologii w takim stawianiu sprawy kryje się błąd. Od Boga, będącego wyłącznie dobrem, nie może pochodzić nic złego.

  25. Wysłodki

   okladka

   Autor:
   Łukasz Konieczny

   Ocena:
   0/6

   Wysłodki -- zbiór opowiadań, które można, ale nie trzeba czytać po kolei

  26. Grzesiuk. Król życia

   okladka

   Autor:
   Bartosz Janiszewski

   Ocena:
   5/6

   Stanisław Grzesiuk to legendarny polski pisarz i pieśniarz. Prawdziwy bard, którego piosenki znają ludzie z różnych pokoleń. Ukochane dziecko Warszawy. W jego piosenkach i książkach miasto odradza się wraz ze swoim charakterystycznym klimatem i architektonicznymi perełkami.

  27. Błazen wielki mąż Opowieść o Tadeuszu Boyu-Żeleńskim

   okladka

   Autor:
   Józef Hen

   Ocena:
   0/6

   Tylko u nas audiobooki Józefa Hena. Portret pisarza, mistrza I połowy XX wieku skreślony piękną polszczyzną, za który autor w 1999 roku otrzymał Nagrodę ZAIKS-u za całokształt twórczości ze szczególnym uwzględnieniem biografii Tadeusza Boya- Żeleńskiego.

  28. Płotka

   okladka

   Autor:
   Lisa Brennan-Jobs

   Ocena:
   0/6

   Każda historia ma kilka wersji, a każdy człowiek niejedno oblicze Nieznana twarz Stevea Jobsa w przejmującej opowieści jego córki Jedna z 10 najlepszych książek roku według New York Timesa i New Yorkera Urodziła się na farmie, a rodzice nadali jej imię pośród pól.

  29. Ben Hur

   okladka

   Autor:
   Lewis Wallace

   Ocena:
   0/6

   W wyniku nieszczęsnego incydentu Ben Hur i jego rodzina zostają uwięzieni. Juda zostaje skazany na niewolniczą pracę do śmierci. Bohater przeżywa wygnanie i powraca do Jerozolimy z żądzą zemsty.

  30. Boso, ale w ostrogach

   okladka

   Autor:
   Stanisław Grzesiuk

   Ocena:
   6/6

   %22Pierwsza część autobiografii Grzesiuka. Napisana z pasją, opowieść o dorastaniu nastoletniego Staśka na warszawskim Czerniakowie. Fascynujący folklor i humor warszawskiej ulicy lat %2730 są źródłem optymizmu dla każdego.

  31. Sendlerowa W ukryciu

   okladka

   Autor:
   Anna Bikont

   Ocena:
   0/6

   W 2001 roku przyjechała do Polski grupa amerykańskich uczennic, które napisały sztukę o Polce ratującej w czasie wojny żydowskie dzieci. Z dnia na dzień po latach zapomnienia Irena Sendlerowa stała się bohaterką mediów i symbolem wszystkich tych, którzy mieli odwagę sprzeciwić się złu.

  32. Pięć lat kacetu

   okladka

   Autor:
   Stanisław Grzesiuk

   Ocena:
   6/6

   %22Druga cześć autobiografii Grzesiuka. Losy autora podczas pięcioletniego pobytu w obozach koncentracyjnych Mauthausen, Dachau i Gusen. Opowieść o tym jak szkoła życia, cwaniactwo i doświadczenia z warszawskiego Czerniakowa pomogły mu przetrwać krytyczne chwile i przeżyć.

  33. Ziuk. Opowieść o Józefie Piłsudskim

   okladka

   Autor:
   Anna Czerwińska-Rydel

   Ocena:
   0/6

   Nikt nie wie, jak wiele jest we mnie zawsze małego Ziuczka to słowa które wypowiedział Józef Piłsudski, gdy był już dorosłym, bardzo znanym człowiekiem. Ale kim był mały Ziuk, zanim stał się wielkim Józefem?

  34. Amerykańska Buntowniczka

   okladka

   Autor:
   Przemysław Słowiński

   Ocena:
   0/6

   Dzieje rodu Fondów na tle historycznych wydarzeń i atmosfery Nowego Jorku. Pasjonująca audioksiążka Przemysława Słowińskiego, o kontrowersyjnym życiu jednej z najwybitniejszych aktorek zeszłego stulecia.

  35. Największy. Opowieść o Muhammedzie Alim

   okladka

   Autor:
   Przemysław Słowiński

   Ocena:
   0/6

   Największy to Muhammad Ali, najlepszy bokser amator lat 60 zeszłego stulecia. Ta pozycja to również barwna opowieść o rasizmie, hipisach i wojnie w Wietnamie, ale przede wszystkim o boksie.

  36. Lenin

   okladka

   Autor:
   Antoni Ferdynand Ossen...

   Ocena:
   0/6

   Jedna z pierwszych biografii Władimira Iljicza Uljanowa. Jedna z pierwszych polskich biografii w ogóle. Odkłamuje powtarzane przez lata mity na temat pierwszego przywódcy Rosji Radzieckiej.

  37. Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz

   okladka

   Autor:
   Anna Kamińska

   Ocena:
   4.5/6

   Zginę w górach mówiła. Dotrzymała słowa według dokumentów sądowych zmarła 13 maja 1992 roku. Dzień wcześniej zaginęła na górze Kanczendzonga w Himalajach. Jej śmierci nikt nie widział, jej ostatniego słowa nikt nie słyszał, jej ciała nikt nie odnalazł.

  38. Charles Lindbergh Samotny orzeł

   okladka

   Autor:
   Przemysław Słowiński, ...

   Ocena:
   0/6

   Dzisiejsza młodzież wariuje na punkcie długowłosych śpiewaków albo mistrzów piłki kopanej, ale w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku największym wzięciem cieszyli się lotnicy.

  39. Opowieści z angielskiego dworu. Tom 1. Karol

   okladka

   Autor:
   Magdalena Niedźwiedzka

   Ocena:
   0/6

   Pierwsza część trylogii przedstawia początki skomplikowanego związku księcia Walii z dwiema najważniejszymi kobietami jego życia, Dianą Spencer i Camillą Shand. Akcja powieści osadzonej w sytuacji społeczno-politycznej Wielkiej Brytanii i Europy zaczyna się w latach siedemdziesiątych XX wieku, a ...

  40. Opowieści z angielskiego dworu. Tom 3. Camilla

   okladka

   Autor:
   Magdalena Niedźwiedzka

   Ocena:
   0/6

   Trzecia część trylogii Opowieści z angielskiego dworu przedstawia losy księcia Karola i Camilli Parker Bowles po tragicznej śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Akcja została doprowadzona do drugiego małżeństwa następcy tronu w roku 2005.

  41. Opowieści z angielskiego dworu. Tom 2. Diana

   okladka

   Autor:
   Magdalena Niedźwiedzka

   Ocena:
   0/6

   Druga, po Karolu, część trylogii ukazuje trudne relacje księcia Walii z żoną Dianą i ukochaną Camillą Parker Bowles, które prowadzą do rozpadu dwóch małżeństw. Akcja powieści osadzonej w sytuacji społeczno-politycznej Wielkiej Brytanii i Europy zaczyna się w latach siedemdziesiątych XX wieku, a k...

  42. Ojciec chrzestny. Lucky Luciano i tajemnice amerykańskiej mafii

   okladka

   Autor:
   Paul Sherman

   Ocena:
   0/6

   Nieautoryzowana biografia twórcy nowoczesnej amerykańskiej mafii Lucky Luciano a właściwie Salvatore Lucania, który w zaledwie kilkanaście lat przeszedł drogę od soldati do Capo di Tutti Capi.

  43. Edward Gierek. Przerwana Dekada

   okladka

   Autor:
   Janusz Rolicki

   Ocena:
   5/6

   Książka ukazała się 10 lat po utracie przez Edwarda Gierka stanowiska na scenie politycznej. Wywiad został opublikowany z potrzeby oceny epoki Polski Ludowej, epoki blasków i cieni.

  44. Gandhi Autobiografia Dzieje moich poszukiwań prawdy

   okladka

   Autor:
   M. K. Gandhi

   Ocena:
   0/6

   Był prorokiem i osobą świętą, a zarazem grymaśnym i dokuczliwym starcem. Gdyby przyszedł na świat dwa tysiące lat wcześniej, jego nauki przekształciłyby się w religię, którą nazwano by bezgwałtem (ahimsą) i niesprzeciwianiem się złu, męstwem i poszukiwaniem Prawdy, czyli Boga.

  45. Niech żyje wolność

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Masternak

   Ocena:
   0/6

   Główny bohater pochodzi ze wsi położonej u podnóża góry Święty Krzyż. W tym miejscu rządzi przede wszystkim prawo pięści i sztachety. Nic więc dziwnego, że jego największym marzeniem jest wyrwanie się do wielkiego świata i zostanie kimś sławnym.

  46. Noce i dnie mojego życia

   okladka

   Autor:
   Jerzy Antczak

   Ocena:
   0/6

   () Kiedy byłem małym chłopcem, puszczałem z matką latawce. Patrzyłem, jak wzbijały się w niebo tak wysoko, na ile starczyło sznurka. Pytałem mamę, wskazując na niebo: Co tam jest, mamo?

  47. Roman Wilhelmi Biografia

   okladka

   Autor:
   Marcin Rychcik

   Ocena:
   6/6

   Romana Wilhelmiego znają wszyscy. I nic w tym osobliwego. Ten charyzmatyczny, charakterystyczny aktor stworzył tak wspaniałe kreacje teatralne, filmowe i serialowe, że stał się legendą już za życia.

  48. Rotmistrz Pilecki Ochotnik do Auschwitz

   okladka

   Autor:
   Adam Cyra

   Ocena:
   0/6

   W latach 1944-1956 stracono w Polsce kilka tysięcy osób należących do antykomunistycznych organizacji niepodległościowych. Ofiarami tych zbrodni byli także dawni więźniowie KL Auschwitz, w tym Witold Pilecki, zaliczany przez historyków do sześciu najodważniejszych ludzi europejskiego ruchu oporu.

  49. Nowy car

   okladka

   Autor:
   Steven Lee Myers

   Ocena:
   0/6

   Napisana z wielkim rozmachem, kompletna biografia aktualnego prezydenta Rosji, która śledzi jego losy od spowitego tajemnicą, pozbawionego wygód dzieciństwa aż do dzisiejszych czasów, kiedy jest jednym z najbardziej konsekwentnych i nieodgadnionych przywódców we współczesnej historii świata.

  1. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

   okladka

   Autor:
   Dale Carnegie

   Ocena:
   5.7/6

   Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. A jak wiadomo najtrudniej pisać najprościej. Każda rada w niej zawarta wydaje się oczywista. Człowiecza mądrość tkwi w podświadomości.

  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

   okladka

   Autor:
   S.J. Scott

   Ocena:
   4.2/6

   Dzięki tej książce w łatwy sposób zapanujesz nad tym problemem! Jest to bardzo praktyczny i przystępnie napisany przewodnik, który pozwoli Ci szybko wyrobić w sobie nawyk działania i pozbyć się utrudniającej życie przypadłości — prokrastynacji.

  3. Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu

   okladka

   Autor:
   Gene Kim, Kevin Behr, ...

   Ocena:
   5.8/6

   Bycie menedżerem w potężnej, lecz przeżywającej poważny kryzys firmie w branży IT to nie bułka z masłem. Nigdy nie wiadomo, co czeka Cię następnego dnia i czy jeszcze tam pracujesz.

  4. Poradnik design thinking - czyli jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie

   okladka

   Autor:
   Beata Michalska-Domini...

   Ocena:
   6/6

   Ta książka pokazuje krok po kroku, jak posługiwać się metodą design thinking. Od poszukiwania pomysłów po pogłębionych wywiadach przeprowadzonych z klientami po przygotowanie rynkowego wdrożenia rozwiązania — szczegółowo omawia etapy procesu oraz praktyczne narzędzia, które z powodzeniem bę...

  5. Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach

   okladka

   Autor:
   Joanna Malinowska-Parz...

   Ocena:
   5.2/6

   Zbyt wiele osób myśli o pracy jak o umieraniu od poniedziałku do piątku w folwarku, Mordorze i na polu walki. Jako szeregowy lider lub pracownik możesz nie mieć wpływu na zarząd, firmę lub tzw.

  6. Jak zostać skutecznym przywódcą i polepszyć jakość życia

   okladka

   Autor:
   Dale Carnegie

   Ocena:
   0/6

   Ta książka jest kultowym podręcznikiem dla każdego, kto chce doskonalić swój styl przywództwa. Odniesiono się w niej do wszystkich kluczowych problemów, z jakimi muszą się zmierzyć liderzy, aby pomyślnie zrealizować swoją misję przywódcy.

  7. Biblia copywritingu. Wydanie II poszerzone

   okladka

   Autor:
   Dariusz Puzyrkiewicz

   Ocena:
   5.9/6

   Tworzysz treści na strony WWW lub teksty do ulotek? Konstruujesz hasła reklamowe? Piszesz scenariusze reklam radiowych i telewizyjnych? Prowadzisz profile marek w mediach społecznościowych?

  8. Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II

   okladka

   Autor:
   David Allen

   Ocena:
   5/6

   Sprawdź, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość Twojego życia. Dzięki nim nauczysz się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmiesz, delegować, nie zapominając, co i komu przekazałeś, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu — efekty nie dadzą na siebie ...

  9. Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie. Wydanie II

   okladka

   Autor:
   Marcin Żmigrodzki

   Ocena:
   5.5/6

   W myśleniu projektowym kluczowe jest właściwe planowanie. Dlatego autor tego poradnika, project manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, reprezentuje takie właśnie podejście do tematu.

  10. Magia słów. Jak pisać teksty, które porwą tłumy. Wydanie 2 rozszerzone

   okladka

   Autor:
   Joanna Wrycza-Bekier

   Ocena:
   5.6/6

   W języku angielskim słowo writer rozumie się bardzo szeroko — oznacza właściwie każdego, kto pisze. W języku polskim jedynie autorzy literatury beletrystycznej mają prawo używać zaszczytnego miana pisarza.

  11. Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wydanie II

   okladka

   Autor:
   Marcin Żukowski

   Ocena:
   4.7/6

   Jednak nie wystarczy być po prostu obecnym w social mediach. Dziś trzeba się w nich poruszać bardzo świadomie, zdawać sobie sprawę z tego, jakie cele chce się za ich pośrednictwem osiągać — zwiększyć sprzedaż, budować wizerunek (i jaki), co i jak komunikować, by osiągnąć oczekiwany efekt, w...

  12. Naucz ich, jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności. Wydanie II rozszerzone

   okladka

   Autor:
   Bartłomiej Stolarczyk

   Ocena:
   4.8/6

   Autor tej książki od lat uczy asertywności. Rozumie ją nie tylko jako umiejętność mówienia NIE, gdy nie mamy ochoty powiedzieć TAK. Asertywność jest dla niego także sztuką zachowania kultury w sytuacjach trudnych, gdy inni przekraczają granice naszego terytorium, oraz umiejętnością zachowania ele...

  13. Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki

   okladka

   Autor:
   Paweł Tkaczyk

   Ocena:
   4.5/6

   Autor spisał po kolei wszystkie ważne kwestie, jakie Ty, Czytelniku — właścicielu firmy, pracowniku marketingu, specjalisto do spraw PR — powinieneś znać. Książkę możesz przeczytać od deski do deski, otrzymując solidną dawkę informacji podanych w przystępny, typowy dla praktyka sposób...

  14. Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania

   okladka

   Autor:
   Simon Sinek

   Ocena:
   4.4/6

   Otwórz tę książkę i odnajdź samą kwintesencję inspiracji. Przewróć kilka stron i poznaj prosty wzór, sposób myślenia, działania i komunikowania się, dzięki któremu przywódcy są w stanie skutecznie zainspirować swoje otoczenie.

  15. Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem

   okladka

   Autor:
   Dale Carnegie

   Ocena:
   6/6

   W tej inspirującej książce znajdziesz niezawodne zasady Dale’a Carnegie’ego, dzięki którym — podobnie jak miliony innych ludzi — odzyskasz swoje życie, nauczysz się kierować własnym nastawieniem wobec różnych sytuacji i dowiesz się, w jaki sposób kształtować swoje nawyki.

  16. Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu

   okladka

   Autor:
   Benjamin Hardy

   Ocena:
   0/6

   Ta inspirująca książka pozwoli Ci zrozumieć, jak niszczący jest mit silnej woli. Większość z nas staje się ofiarami swojego środowiska. Nie umiemy kreować własnego środowiska i pozwalamy, by ono kreowało nas: sfrustrowanych, zmęczonych, wciąż doświadczających porażek.

  17. Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet

   okladka

   Autor:
   Ewa Szczepaniak

   Ocena:
   6/6

   Krok po kroku poprowadzi Cię ona przez narzędzia i strategie przydatne na każdym etapie projektowania tekstu — od przygotowań, poprzez tworzenie konturów, ich wypełnianie, wywoływanie efektów specjalnych i tworzenie efektownych form, aż po polerowanie całości.

  18. Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione

   okladka

   Autor:
   Arkadiusz Bednarski

   Ocena:
   0/6

   Zawód handlowca zmienia się w tym samym rytmie, w jakim przemianom podlega świat wokół nas. Inny jest sam rynek — co chwilę pojawiają się na nim nowe produkty i usługi, a strategie rozmów z klientami, do niedawna superskuteczne, szybko odchodzą w niepamięć.

  19. Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny

   okladka

   Autor:
   Brian Tracy

   Ocena:
   5.4/6

   Książka pokaże Ci, jak, krok po kroku, stać się nadzwyczajną osobą, zdolną do nadzwyczajnych dokonań. Samodyscyplina jest czynnikiem, dzięki któremu można wydostać się z wyspy. Stanowi ona klucz do wspaniałego życia, bez którego nie sposób osiągnąć żadnego trwałego sukcesu.

  20. Technical Leadership. Od eksperta do lidera. Wydanie II poszerzone

   okladka

   Autor:
   Mariusz Sieraczkiewicz

   Ocena:
   5.8/6

   Proponujemy, by Twoim „mistrzem” stał się ten podręcznik. Jego autor od kilkunastu lat współpracuje z zespołami programistycznymi jako trener i konsultant, zna więc specyfikę branży, z którą związałeś się zawodowo, i jest świadom tego, jakie problemy stoją przed nowo mianowanym lidere...

  21. Blitzscaling. Ścieżka błyskawicznej ekspansji firm

   okladka

   Autor:
   Reid Hoffman, Chris Ye...

   Ocena:
   0/6

   Dzięki tej książce poznasz i zrozumiesz techniki skalowania biznesu od zera do wielomiliardowego lidera rynku w ciągu zaledwie paru lat. Okaże się ona szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, potencjalnych inwestorów, a nawet menedżerów czy liderów, którzy chcą szybko rozwinąć swój projekt.

  22. Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie

   okladka

   Autor:
   Simon Sinek

   Ocena:
   5.3/6

   Dlaczego tak wielu pracowników z utęsknieniem odlicza czas do piątku i traktuje każdy dzień pracy jako zło konieczne? Dlaczego ludzie nie lubią swojej pracy i nie są w stanie zaangażować się w wykonywane obowiązki?

  23. Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

   okladka

   Autor:
   Mark Manson

   Ocena:
   4.6/6

   STOP! Trzymasz w ręku książkę, dzięki której położysz kres temu szaleństwu i nauczysz się przykładać wagę do tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dowiesz się, że trzeba umieć rozpoznawać sprawy istotne i przejmować się właśnie nimi i tylko nimi.

  24. Lean. Droga do minimalizmu

   okladka

   Autor:
   Tomasz Król

   Ocena:
   5/6

   Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja, która ma źródło w motoryzacji, bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości „szczupłym” kosztem, czyli przy maksymalnej oszczędności sił i środków.

  25. Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek

   okladka

   Autor:
   Eric Ries

   Ocena:
   5.5/6

   Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą z własnym startupem, czy też działasz w strukturach dużej organizacji, znajdziesz tu bardzo ważne wskazówki, które przydadzą Ci się na drodze w nieznane.

  26. Autentyczność przyciąga. Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie. Wydanie 2. + 40 inspirujących ćwiczeń

   okladka

   Autor:
   Anna Piwowarska

   Ocena:
   6/6

   Masz przed sobą praktyczny przewodnik zawierający mnóstwo ćwiczeń oraz pytań, które warto sobie postawić. Książka pokazuje też przykłady osób, które zaczęły budować swoją działalność na szczerym przekazie — pochodzącym z ich wnętrza, czyli zgodnym z tym, kim są, w co wierzą i co jest dla ni...

  27. Insight. Droga do mentalnej dojrzałości

   okladka

   Autor:
   Michał Pasterski

   Ocena:
   5.7/6

   Insight to metoda, dzięki której przejdziesz przez ten proces samodzielnie, krok po kroku. Swoją przygodę zaczniesz od uspokajania chaotycznego umysłu i wglądu w swój świat wewnętrzny.

  28. Potęga podświadomości

   okladka

   Autor:
   Joseph Murphy

   Ocena:
   6/6

   Czy wiesz, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością mogą być wykorzystywane w sposób celowy? Czy wiesz, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, do zdrowia, a nawet zamożności?

  29. Kreatywne myślenie dla bystrzaków

   okladka

   Autor:
   David Cox

   Ocena:
   0/6

   Kreatywne spojrzenie na rzeczywistość to Twoja osobista przewaga konkurencyjna, bez względu na to, czy jesteś marketingowcem, inżynierem, księgową czy testerem gumowych kaczek. W tej książce znajdziesz metody, które pomogą Ci wrzucić mózg na wyższe obroty.

  30. Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

   okladka

   Autor:
   Tomasz Marzec

   Ocena:
   5.4/6

   Pewność siebie to coś, co możesz wyćwiczyć. Jeśli chcesz pozbyć się paraliżującego lęku i nieśmiałości, odrzucić niewłaściwe założenia, nauczyć się słuchać siebie i odpowiednio działać w sytuacjach stresujących lub konfliktowych, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę.

  31. Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża

   okladka

   Autor:
   Neil Fiore

   Ocena:
   5.1/6

   Taka sytuacja może mieć kilka przyczyn: zbyt duże obciążenie obowiązkami, obawa przed szybko uciekającym czasem, niejasne sprecyzowanie celów, frustracja i niespełnienie, strach przed krytyką czy też niska samoocena.

  32. GRYWALIZACJA. Jak zastosować mechanizmy gier w działaniach marketingowych

   okladka

   Autor:
   Paweł Tkaczyk

   Ocena:
   4.4/6

   Teorię wykorzystania mechaniki gier do celów biznesowych świat marketingu powitał w roku 2009 dzięki badaniom prof. Byrona Reevesa z Uniwersytetu Stanforda i jego kolegi J. Leightona Reada, założycieli firmy badawczej Seriosity.

  33. Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę

   okladka

   Autor:
   Joanna Wrycza-Bekier

   Ocena:
   6/6

   Świat przyspieszył, a tekst musi dotrzymać mu kroku. Czytelnik przesuwa palcem po ekranie, skanuje listę wyników, chwyta w locie strzępki zdań. W kilka sekund decyduje, co warto czytać.

  34. Napoleon Hill. 52 lekcje życia

   okladka

   Autor:
   Napoleon Hill, Judith ...

   Ocena:
   0/6

   Przeczytaj przesłanie Napoleona Hilla na każdy z 52 tygodni w roku! Poznawaj, zgłębiaj i stosuj te zasady, które najbardziej do Ciebie przemawiają, nie zaniedbuj jednak żadnej z nich.

  35. Siła Pędu

   okladka

   Autor:
   Lech Kaniuk

   Ocena:
   5/6

   Jak zaczynając od 0 współtworzyć firmy warte ponad 5 miliardów euro? To główne pytanie, na które znajdziecie odpowiedź w tym audiobooku. Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje, jak myśli i działa przeds...

  36. Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces

   okladka

   Autor:
   Napoleon Hill

   Ocena:
   5.4/6

   Książka przedstawia sprawdzoną i pewną metodę przezwyciężenia wszystkich przeszkód, zrealizowania każdej ambicji i osiągnięcia sukcesu. Pokazuje, jak ją stosować, i powoduje, że od razu zaczynasz działać.

  37. Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej!

   okladka

   Autor:
   Kelly McGonigal

   Ocena:
   5.2/6

   Zastanów się: ile razy w życiu udało Ci się storpedować własne ambitne plany? Brakuje Ci siły woli, prawda? Wszyscy mamy ten problem — w mniejszym bądź większym stopniu. Książka uczy, jak uwalniać się od dotychczasowych nawyków i kształtować zdrowe przyzwyczajenia, jak pokonywać skłonność d...

  38. Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu. Wydanie 2

   okladka

   Autor:
   Krzysztof Król

   Ocena:
   5.6/6

   Ta książka podpowie Ci, co i jak zrobić, by przełamać strach, pokonać trudności, zwiększyć motywację na rzecz poprawy jakości swojego życia. Kodeks wygranych pomoże Ci wejść na Twój osobisty szczyt!

  39. Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji

   okladka

   Autor:
   Simon Sinek, David Mea...

   Ocena:
   6/6

   Ta książka ma na celu doprowadzenie Cię do odkrycia Twojego DLACZEGO. Potraktuj ją jako szczegółowy przewodnik. Wszystkie kroki zostały w nim dokładnie opisane, więc osiągniesz cel, jeśli tylko poświęcisz mu trochę pracy i cierpliwości.

  40. Sztuka komunikacji. W drodze do sukcesu

   okladka

   Autor:
   Dale Carnegie

   Ocena:
   0/6

   Trzymasz w ręku książkę, dzięki której łatwiej rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne. Poznasz strategie pozwalające zwiększyć skuteczność wypowiedzi. Zawarte tu wskazówki pomogą Ci w doskonaleniu sztuki konwersacji, czyli rozmów z innymi osobami.

  41. 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?

   okladka

   Autor:
   Kevin Kruse

   Ocena:
   5.3/6

   Jedyny przewodnik zapewniający wzrost wydajności, bazujący na solidnych badaniach i wywiadach z miliarderami, milionerami, przedsiębiorcami, olimpijczykami i prymusami.

  42. Lean management po polsku. O dobrych i złych praktykach

   okladka

   Autor:
   Tomasz Król

   Ocena:
   5.2/6

   Każdy przedsiębiorca chciałby, aby jego firma potrafiła działać bardziej elastycznie, nie marnowała zasobów i obniżyła swoje koszty. Odpowiedzią na tę potrzebę jest koncepcja szczupłego zarządzania, która okazała się niezwykle skuteczna w firmach motoryzacyjnych.

  43. Psychologia szefa 1. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone

   okladka

   Autor:
   Jerzy Gut, Wojciech Haman

   Ocena:
   5.2/6

   Ta książka jest szczególna, bo w badaniach Think Tank „Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia” na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście „Top 20” jako jedyna polska pozycja.

  1. 365 dni

   okladka

   Autor:
   Blanka Lipińska

   Ocena:
   0/6

   Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana.

  2. Ten dzień

   okladka

   Autor:
   Blanka Lipińska

   Ocena:
   6/6

   Producentem audiobooka jest PRL Studio. Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i niewyobrażalny wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje.

  3. Zakazany układ

   okladka

   Autor:
   K.N.Haner

   Ocena:
   5.5/6

   W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa — Marcusa Accardo.

  4. Sny Morfeusza

   okladka

   Autor:
   K.N. Haner

   Ocena:
   5.7/6

   Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty.

  5. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury

   okladka

   Autor:
   K.N.Haner

   Ocena:
   4.6/6

   To spotkanie, które nieoczekiwanie na dobrych kilka dni uziemia Jasona i Sam w leśnej samotni, sprawia, że zamknięty i skryty mężczyzna otwiera się przed, na pozór beztroską, kobietą.

  6. Sponsor. Tom 1

   okladka

   Autor:
   K.N.Haner

   Ocena:
   5/6

   Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców, energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie, bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu, ani ochoty.

  7. Jak podrywają szejkowie

   okladka

   Autor:
   Marcin Margielewski

   Ocena:
   6/6

   Przemilczana prawda o życiu arabskich szejków. Historia młodego księcia, syna jednego z arabskich szejków, który ze względu na swoją pozycję i bogactwo może mieć wszystko. Dosłownie: wszystko.

  8. Driven. Namiętność silniejsza niż ból

   okladka

   Autor:
   K. Bromberg

   Ocena:
   5.4/6

   Jesteś Rylee Thomas — kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca.

  9. Uwikłani. Pokusa. Tom 1

   okladka

   Autor:
   Laurelin Paige

   Ocena:
   0/6

   Alyana postanawia skończyć z tym, co było kiedyś i zacząć żyć na nowo. Wkrótce jej los ma się połączyć z kimś zupełnie wyjątkowym. Niebawem pozna niezwykłego mężczyznę, który wywróci jej świat do góry nogami.

  10. Piękny drań

   okladka

   Autor:
   Christina Lauren

   Ocena:
   5/6

   Ambitna, inteligentna i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem, mianowicie swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, apodyktyczny… i kompletnie nie można mu się oprzeć.

  11. Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas

   okladka

   Autor:
   Małgorzata Gutowska-Ad...

   Ocena:
   0/6

   Trzeci i ostatni tom drugiej serii %22Cukierni Pod Amorem%22. Tym razem autorka opowiada o wieku dojrzałym swoich bohaterek i latach 1970 - 2016. Monika wyjeżdża do Stanów i tam wychodzi za mąż za milionera.

  12. Dallas '63

   okladka

   Autor:
   Stephen King

   Ocena:
   5.3/6

   W tej książce Stephen King odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie. Dallas 63 to trzymająca w napięciu, napisana z rozmachem powieść, która perfekcyjnie łączy wątki obyczajowe, kryminalne i fantastyczne.

  13. Ziemiomorze. (#1). Czarnoksiężnik z Archipelagu

   okladka

   Autor:
   Ursula K. Le Guin

   Ocena:
   6/6

   Pierwszy tom jednego z najznakomitszych cykli literatury fantasy! Historia o naukach pobieranych przez młodzieńca z wymyślonej krainy u mędrców, którzy posiedli kunszt czarnoksięski.

  14. Marokańskie słońce

   okladka

   Autor:
   Adriana Rak

   Ocena:
   0/6

   Dwudziestodwuletnia Marysia chce uciec przed trudną przeszłością. Właśnie zakończył się jej związek z Maćkiem, z którym związana była przez ostatnie sześć lat. Mężczyzna, będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i potrącił staruszkę na pasach, która kilka dni później umarła, w konsekwencji cz...

  15. Odcień północy

   okladka

   Autor:
   L.J Shen

   Ocena:
   0/6

   Producentem audiobooka jest PRL Studio. Obecna na liście bestsellerów Washington Post, jedna z najchętniej kupowanych pozycji w serwisie Amazon, bestseller Top 3 Amazona Nowa, samodzielna powieść z gatunku współczesnego romansu bestsellerowej autorki L.

  16. Zranione uczucia

   okladka

   Autor:
   K.A. Figaro

   Ocena:
   0/6

   Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra!

  17. Wroga miłość

   okladka

   Autor:
   Ana Rose

   Ocena:
   0/6

   Co byś zrobiła, gdyby całe Twoje życie było skupione na ukrywaniu się? Gdy nie możesz żyć pełnią życia, bo ciągle zagraża Ci śmiertelne niebezpieczeństwo? Adeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie.

  18. Zawsze i wszędzie

   okladka

   Autor:
   Brittainy C. Cherry

   Ocena:
   0/6

   Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam jedynie, by do mnie wrócił. Ale pojawił się Jackson Emery.

  19. Długa droga do domu

   okladka

   Autor:
   Joanna Jax

   Ocena:
   0/6

   Nowa saga rodzinna Joanny Jax autorki bestsellerowego Dziedzictwa von Becków Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym siostry i zachodzi z nim w ciążę.

  20. Kobiety z odzysku

   okladka

   Autor:
   Izabella Frączyk

   Ocena:
   0/6

   Czy zastanawiasz się, jak często życiem rządzi przypadek? Trzy kobiety: młoda wdowa, była żona bigamisty oraz doświadczona przez życie rozwódka, nawet nie przypuszczają, jak wiele w ich życie mogą wnieść wspólne egipskie wakacje.

  21. Wiedźma duszona w winie

   okladka

   Autor:
   Marta Obuch

   Ocena:
   0/6

   Bożena stateczna pani menadżer jednego z banków prowadzi uporządkowane, choć dość przewidywalne życie, w którym nie ma miejsca na szaleństwa. Nieoczekiwanie dziedziczy po wuju nieruchomość w małym miasteczku i odtąd już nic nie będzie takie samo.

  22. Saga rodziny Hallmanów Tom 1 Czas zamknięty

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Początek sagi o polsko-angielskiej rodzinie Hallmanów. W tle wojenna codzienność, tułaczka, miłość i trudne życiowe wybory. Wolne Miasto Gdańsk, 1939 rok. Nastoletni Włodek Hallman musi szybko dojrzeć.

  23. Dom Pod Trzema Lipami. Tom 1. Serce z szuflady

   okladka

   Autor:
   Agnieszka Jeż

   Ocena:
   0/6

   Na palcu błyszczał diament, w szafie wisiała piękna sukienka, a serce Klary przepełniała radość. Jeszcze chwila i zmieni marzenie w rzeczywistość uda jej się ułożyć życie, przez które pójdzie pod ramię ze swoim idealnym mężem.

  24. Parkingowy - opowiadanie erotyczne

   okladka

   Autor:
   Andrea Hansen

   Ocena:
   0/6

   Kiedy pracuje się w domu, może się zdarzyć, że zaczyna się zbyt długo wyglądać przez okno. Zwłaszcza gdy siostra zwróci twoją uwagę na młodego, bezczelnego parkingowego codziennie patrolującego twoją ulicę.

  25. Carpe diem - opowiadanie erotyczne

   okladka

   Autor:
   Alexandra Södergran

   Ocena:
   0/6

   Lisa podejmuje decyzję, aby zmienić swoje dotychczasowe życie. Gdy stoi samotnie pośród wiatru i chłodu, wszystko okazuje się znacznie trudniejsze. W tej beznadziejnej sytuacji, dzięki zbiegowi okoliczności, poznaje seksownego i pewnego siebie mężczyznę.

  26. Wieczór filmowy - opowiadanie erotyczne

   okladka

   Autor:
   Alexandra Södergran

   Ocena:
   0/6

   Julia spędza filmowy wieczór ze swoją najlepszą przyjaciółką Emmą i jej chłopakiem, Antonem. Wraz z upływem wieczoru staje się coraz bardziej jasne, że cała trójka jest gotowa poznać i zaspokoić swoje potrzeby, o istnieniu których nie miała pojęcia.

  27. Tajemniczy nieznajomy - erotyczne opowiadanie wigilijne

   okladka

   Autor:
   Christina Tempest

   Ocena:
   0/6

   To miał być zwyczajny pobyt na Północnej Jutlandii, gdzie Cecylia wybierała się na służbowe spotkanie, po którym planuje wrócić do Kopenhagi. Tymczasem na miejscu poznaje tajemniczego mężczyznę, z którym spędza niezapomnianą noc.

  28. Cokolwiek to znaczy

   okladka

   Autor:
   Olka Abaczurowska

   Ocena:
   0/6

   Cokolwiek to znaczy Olki Abaczurowskiej to historia kobiety, która boi się kochać. Poznajemy ją w chwili, w której spotyka swoją kobiecość, dotychczas mocno zaniedbaną w nieudanym związku.

  29. Manwhore

   okladka

   Autor:
   Katy Evans

   Ocena:
   6/6

   Magazyn 'Edge' jest na krawędzi, jego los wisi na włosku, a szansą na wybicie się i unormowanie sytuacji czasopisma ma być artykuł w formie éxpose o najsłynniejszym kawalerze-miliarderze Chicago - Malcolm Kyle Preston Logan Saint.

  30. ZJAZD ABSOLWENTÓW

   okladka

   Autor:
   Guillaume Musso

   Ocena:
   4.7/6

   "Dziewczyna, która znika w nocy. Przyjaciele związani tragiczną tajemnicą. Powrót do miejsca, w którym wszystko się zaczęło Riwiera Francuska zima 1992 roku.

  31. Cykl o Nataliach. Miłe Natalii początki

   okladka

   Autor:
   Olga Rudnicka

   Ocena:
   0/6

   Skąd się wzięły Natalie? Ich ojcem był Jarosław Sucharski - kłamca i bigamista; przestępca czy tajny współpracownik? Dziesięcioletni Jarek - zdolny, inteligentny, sprytny i ambitny - zwrócił uwagę Kazimierza Kozibrody, oficera służb bezpieczeństwa.

  32. Dziennik Bridget Jones

   okladka

   Autor:
   Helen Fielding

   Ocena:
   0/6

   Ta książka sprawi, że polubisz się dokładnie za te cechy, których najbardziej się u siebie wstydzisz. A ponadto w trakcie lektury będziesz co rusz wybuchać śmiechem i wykrzykiwać: Bridget Jones to ja!

  33. Paskudna historia

   okladka

   Autor:
   Bernard Minier

   Ocena:
   0/6

   Na początku jest strach. Strach przed zatonięciem. Strach przed innymi tymi, którzy mnie nienawidzą, którzy chcą mi się dobrać do skóry. I jeszcze - strach przed prawdą. Uprzedzam: to nie jest jakaś banalna historia.

  34. Harda

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Cherezińska

   Ocena:
   0/6

   Świętosława od dziecka była harda. Od najmłodszych lat, wraz z bratem Bolesławem Chrobrym, uczyła się niuansów politycznej gry. Miała stać się pionkiem w układzie sojuszy swego ojca, księcia Mieszka.

  35. To jedno zdjęcie

   okladka

   Autor:
   Dorota Milli

   Ocena:
   0/6

   Piękna opowieść o uczuciu, które tli się niczym drobna iskra, i tylko czeka by wybuchnąć z całym miłosnym żarem. Eugenia Lipiec wie czego chce i zwykła sięgać po to bez wahania. Gdy dostaje propozycję wyjazdu do Londynu, nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczy...

  36. 17 podniebnych koszmarów

   okladka

   Autor:
   Stephen King, Bev Vincent

   Ocena:
   0/6

   Witajcie w 17 podniebnych koszmarach, antologii opowiadającej o nieszczęściach, które mogą was spotkać, kiedy jesteście jedenaście kilometrów nad ziemią i pędzicie z prędkością ponad ośmiuset kilometrów na godzinę, zamknięci w metalowej rurze (jak - brrr!

  37. Cichy wielbiciel

   okladka

   Autor:
   Olga Rudnicka

   Ocena:
   6/6

  38. Trzy młode pieśni

   okladka

   Autor:
   Elżbieta Cherezińska

   Ocena:
   0/6

   Norwegia, druga połowa X wieku. Dwaj synowie możnych rodów spotykają się w szeregach młodej drużyny. Przygląda im się siostra jednego z nich. W drodze ku dorosłości wszyscy troje przechodzą kolejne szczeble wtajemniczeń.

  39. Jeszcze więcej nieboszczyków, czyli śledztwo z pazurem

   okladka

   Autor:
   Małgorzata J. Kursa

   Ocena:
   0/6

   Kot Belzebub czarny jak noc charakter znany z Nieboszczyka wędrownego powraca w wielkim stylu! Kiedy w Kraśniku ginie w tragicznych okolicznościach Bożena Szklarska, nikt nie ma pojęcia, że jej śmierć uruchomi lawinę kolejnych zgonów.

  40. Likwidator 44

   okladka

   Autor:
   Dominik Kozar

   Ocena:
   0/6

   Powieść kryminalna, która burzy nasze wyobrażenia o okupowanej stolicy! Podziemna Warszawa szykuje się do powstania, a za Wisłą gromadzą się radzieckie wojska. Tymczasem w mieście dochodzi do dziwnych zabójstw, które zdają się nie mieć nic wspólnego z ruchem oporu.

  41. Głowa anioła

   okladka

   Autor:
   Hanna Cygler

   Ocena:
   0/6

   Udane połączenie romansu z sensacją. Julia Sarnowska przyjmuje zlecenie na renowację zabytkowego pałacyku Hemmerlingów. W związku z tym, po wielu latach wraca w rodzinne strony. W dobrze znanym miejscu zaszły jednak duże zmiany, co sprawia, że bohaterka czuje się obco.

  42. Salon baronowej Wiery

   okladka

   Autor:
   Stanisław Antoni Wotowski

   Ocena:
   0/6

   Po chwili już sunęli wśród różnobarwnych par, na środku sali. A Peggy, w swej zielonej, harmonizującej ze złotem włosów, wieczornej sukience i srebrnych pantofelkach, była tak efektowna i ładna, że niejedne z zachwytem odwracały się za nią oczy.

  43. Żona między nami

   okladka

   Autor:
   Greer Hendricks, Sarah...

   Ocena:
   5/6

   Żona między nami to znakomita pozycja z gatunku „domestic thriller”, której autorkami są Sarah Pekkanen i Greer Hendricks. Znajdziemy tu błyskotliwą fabułę, trzymającą w napięciu narrację i przerażający trójkąt miłosny.

  44. Kręta droga do nieba

   okladka

   Autor:
   Bożena Gałczyńska-Szurek

   Ocena:
   0/6

   Czy upadek obrazu Madonny podczas świątecznej procesji jest zwiastunem nieszczęśliwych wydarzeń, które nawiedziły sielską grecka wyspę? Ikona Matki Boskiej Płaczącej z Toros stała się świadkiem wielu zbrodni.

  1. Opowieści z Narnii (Tom 1). Opowieści z Narnii. Tom 1. Lew, Czarownica i stara szafa

   okladka

   Autor:
   Clive Staples Lewis

   Ocena:
   6/6

   Narnia to piękna i tajemnicza zarazem kraina zamieszkiwana przez niezwykłe stworzenia fauny, karły, satyry, mówiące zwierzęta. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja trafiają do niej zupełnie przypadkiem, przez starą szafę, która kryje w sobie przejście do innego świata.

  2. Ferdydurke

   okladka

   Autor:
   Witold Gombrowicz

   Ocena:
   5/6

  3. W pustyni i w puszczy - audio opracowanie

   okladka

   Autor:
   Henryk Sienkiewicz

   Ocena:
   6/6

  4. Szatan z siódmej klasy

   okladka

   Autor:
   Kornel Makuszyński

   Ocena:
   0/6

   Czyta Wojciech Malajkat. Pełen tekst. Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem? Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać.

  5. Cykl Materia Prima (#2). Namiestnik

   okladka

   Autor:
   Adam Przechrzta

   Ocena:
   0/6

   Warszawa pod niemiecką okupacją, trwa I wojna światowa. Odepchnięta daleko na wschód rosyjska armia szykuje się do kontrofensywy, a tymczasem Rudnicki otrzymuje od Niemców propozycję nie do odrzucenia.

  6. Kamienie na szaniec

   okladka

   Autor:
   Aleksander Kamińśki

   Ocena:
   6/6

   Jedna z najbardziej przerażających i fascynujących zarazem cech oblicza świata jest jego nieprzewidywalność. Wiosna, pora rodzenia się nowego zżycia to symboliczny moment, w którym zaczynają się Kamienie na szaniec.

  7. Ten obcy

   okladka

   Autor:
   Irena Jurgielewiczowa

   Ocena:
   6/6

  8. Cykl Materia Prima (#1). Adept

   okladka

   Autor:
   Adam Przechrzta

   Ocena:
   0/6

   Warszawa, demony i carscy oficerowie. Stolica Polski po okupacją rosyjską, początek XX wieku. W środku miasta pojawia się enklawa, otoczona murem nabitym srebrnymi prętami. Nikt nie wie skąd się wzięła, dlaczego zmienia się tam układ ulic i wygląd kamienic.

  9. Pan Samochodzik i templariusze

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   6/6

   Pan Samochodzik wyrusza na poszukiwanie skarbu templariuszy. Pomagają mu harcerze: Tell, Wiewiórka i Sokole Oko. Muszą się spieszyć gdyż ich najwięksi konkurenci, kapitan Petersen ze swoją córką Karen, są bliscy rozwiązania zagadki.

  10. Opowieści z Narnii (#4). Srebrne krzesło

   okladka

   Autor:
   C.S. Lewis

   Ocena:
   5/6

   Czwarty już tom słynnego narnijskiego cyklu o poszukiwaniach księcia Kaspiana przez Eustachego Klarencjusza Scrubba i nowo poznanej koleżanki Julii.  Opowieści z Narnii znajdują się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

  11. Opowieści z Narnii (Tom 2). Opowieści z Narnii. Tom 2. Książę Kaspian

   okladka

   Autor:
   Clive Staples Lewis

   Ocena:
   4/6

   Narnia to piękna i tajemnicza zarazem kraina zamieszkiwana przez niezwykłe stworzenia fauny, centaury, satyry, mówiące zwierzęta. W drugim tomie słynnego cyklu C.S. Lewisa poznajemy młodego Kaspiana.

  12. Pan Samochodzik i... (Tom 2). Pan Samochodzik i święty relikwiarz

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   0/6

   Nie śmiejmy się z legend. W każdej z nich jest ziarno prawdy, choć nie zawsze umiemy je wyłuskać z obrosłej wokół niego bajki i fantazji. Tomasz, student historii sztuki, zostaje zaproszony do wzięcia udziału w archeologicznej ekspedycji.

  13. Ania z Zielonego Wzgórza

   okladka

   Autor:
   Lucy Maud Montgomery

   Ocena:
   0/6

  14. Czarownik Iwanow

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Jakub Wędrowycz jest jedną z najlepiej wykrojonych postaci polskiej fantasy. Opowiadania o wiejskim egzorcyście łączą wisielczy humor z nader precyzyjną obserwacją obyczajową. Ta ostatnia sprawia, że wszelkie potwory, demony i wampiry trapiące Jakuba Wędrowycza, są znacznie mniej przerażające n...

  15. Opowieści z Narnii (#6). Siostrzeniec Czarodzieja

   okladka

   Autor:
   C.S. Lewis

   Ocena:
   6/6

   W szóstym tomie cyklu poznajemy przygody dwójki przyjaciół, Digory%27ego i Poli, którzy przeniesieni zostają niespodziewanie z Londynu do Innego Świata. Spotykają tam złą czarownicę Jadis, ale przede wszystkim stają się świadkami narodzin Narnii wraz z jej wszystkimi zwierzętami i niezwykłościami.

  16. Tajemniczy ogród - audio lektura

   okladka

   Autor:
   Frances Hodhson Burnett

   Ocena:
   3/6

   Do nagrania głosu użyczył Roman Felczyński.

  17. Opowieści z Narnii (#5). Koń i jego chłopiec

   okladka

   Autor:
   C.S. Lewis

   Ocena:
   6/6

   W piątym tomie śledzimy pasjonującą historię ucieczki z Kalormenu do Narnii dzielnego chłopca Szasty, pięknej księżniczki Arawis oraz ich niezwykłych towarzyszy, mówiących koni: Briego i Hwin.

  18. Opowieści z Narnii (#3). Opowieści z Narnii. Tom 3. Podróż Wędrowca do Świtu

   okladka

   Autor:
   C.S. Lewis

   Ocena:
   6/6

   W trzecim tomie słynnego cyklu Edmund i Łucja w towarzystwie niesympatycznego kuzyna Eustachego trafiają na żaglowiec króla Kaspiana. Obfitująca w niezwykłe przygody morska wyprawa staje się, dzięki Aslanowi, również podróżą ku własnej tożsamości i dojrzałości.

  19. Nowe przygody Pana Samochodzika

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   0/6

   Pan Samochodzik wraz z towarzyszami wyrusza na spotkanie nowej przygodny. Odwiedza mazurskie jeziora by szukać skarbu z II wojny światowej. Czy odnajdzie zatopioną ciężarówkę i dowie się kim jest tajemniczy kapitan Nemo?

  20. Pan Samochodzik i zagadki Fromborka

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   0/6

   Po powrocie z Francji Pan Samochodzik udaje się do Fromborka. Szuka kryjówek pułkownika Koeniga, który ukrył w nich zrabowane podczas wojny bezcenne dzieła sztuki. Musi się spieszyć, gdyż na drodze staje mu czarny charakter, kolega ze studiów, Waldemar Batura.

  21. Tomek w krainie kangurów

   okladka

   Autor:
   Alfred Szklarski

   Ocena:
   6/6

   Akcja "Tomka w krainie kangurów" zaczyna się w 1902 roku, kiedy Polska znajduje się pod zaborami. Tomek Wilmowski, syn rewolucjonisty, uczeń warszawskiego gimnazjum, opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi.

  22. Weźmisz czarno kure

   okladka

   Autor:
   Andrzej Pilipiuk

   Ocena:
   0/6

   Hymn bimbrownika: Wytwórnie płytowe już biją się o to nagranie. Po wczorajszej konferencji prasowej związanej z aferą podsłuchową w stodole Jakuba W., znanego bimbrownika i wiejskiego egzorcysty, nasz reporter, na dyktafon wszyty w ucho, nagrał piosenkę nuconą pod nosem przez Rafała A.

  23. Arsene Lupin Contra Sherlock Holmes

   okladka

   Autor:
   Maurice Leblanc

   Ocena:
   0/6

   Zaskakujące spotkanie dwóch niezwykłych osobowości Arsena Lupina i Sherlocka Holmesa to zażarty pojedynek na czyny, ale i cięte i błyskotliwe riposty. Nie bez przyczyny z ust Holmesa padną słowa: Panie Lupin, jest dwóch ludzi na świecie, którzy mnie niczym nie zadziwią: pierwszy to ja, a drugi ...

  24. Pan Samochodzik i Wyspa Złoczyńców

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   5/6

   Pan Samochodzik wyrusza na wezwanie najprawdziwszej i pełnej niebezpieczeństw przygody. Wraz z Borówką, Sokolim Okiem, Wiewiórką, Sroką i Wilhelmem Tellem poszukują zaginionego skarbu dziedzica Dunina.

  25. Opowieści z Narnii (Tom 7). Opowieści z Narnii. Ostatnia bitwa

   okladka

   Autor:
   Clive Staples Lewis

   Ocena:
   0/6

   Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do kraju przebudzonych zwierząt Narnii lwa Aslana. W końcowym, siódmym tomie cyklu jesteśmy świadkami śmiertelnego boju o Narnię, do jakiego staje ostatni jej król, Tirian, wraz z garstką przyjaciół.

  26. Głębia. Tom 3 Napór

   okladka

   Autor:
   Marcin Podlewski

   Ocena:
   0/6

   WOJNA! Wypaloną Galaktyką wstrząsa kosmiczny konflikt, jakiego nie widziano od tysięcy lat. Zagrożone są nie tylko systemy gwiezdne, ale i całe galaktyczne Ramiona. Wojna Naporu wchodzi w decydującą fazę.

  27. Anne of Avonlea. Ania z Avonlea w wersji do nauki angielskiego

   okladka

   Autor:
   Lucy Maud Montgomery, ...

   Ocena:
   0/6

   Język angielski Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

  28. W 80 dni dookoła świata

   okladka

   Autor:
   Julius Verne

   Ocena:
   0/6

    Fantastyczna, jedna z najlepszych i najchętniej czytanych powieści dla młodzieży. Po raz pierwszy w postaci audioksiążki w formacie MP3.Tajemniczy angielski dżentelmen Phileas Fogg przyjmuje niecodzienny zakład, że zdoła w 80 dni objechać kulę ziemską.

  29. Przygody Tomka Sawyera

   okladka

   Autor:
   Mark Twain

   Ocena:
   0/6

   Klasyka literatury dziecięcej i światowej. Żywo i barwnie opowiedziana historia, pełna zaskakujących zwrotów akcji. Piękna opowieść o przyjaźni, wolności i dorastaniu.

  30. Player One

   okladka

   Autor:
   Ernest Cline

   Ocena:
   0/6

   Na planecie panują głód, bieda i choroby. Ludzie są zmęczeni przytłaczjącą rzeczywistością, w związku z tym prowadzą wirtualne życie w OASIS, pełnej rozmachu utopii online, gdzie można być, kim się chce i spokojnie funkcjonować, grać i zakochiwać się na jednej z tysiąca planet.

  31. Ania z Zielonego Wzgórza

   okladka

   Autor:
   Lucy Maud Montgomery

   Ocena:
   0/6

   Ania ma 11 lat, płomiennie rude włosy i niezły charakterek! Właśnie opuszcza sierociniec i nareszcie wyrusza do tak długo wyczekiwanego nowego domu.

  32. Vicious . Nikczemni

   okladka

   Autor:
   V.E. Schwab

   Ocena:
   0/6

   Victoria Schwab, bestsellerowa autorka i zwyciężczyni Goodreads Choice Awards 2018 wraca z wyjątkową serią Złoczyńcy! Poznaj nowe oblicze autorki Okrutnej pieśni, Mrocznego duetu i Odcieni magii.

  33. Detektywi na kółkach (Tom 1). Skrzynia Władcy Piorunów

   okladka

   Autor:
   Marcin Kozioł

   Ocena:
   0/6

   Kryminał, powieść przygodowa, a zarazem nieprawdopodobna, choć w każdym szczególe prawdziwa historia wielkiego wynalazcy Nikoli Tesli. A także lektura uzupełniająca dla klas 4-6. Teraz także w wersji audio!

  34. W pustyni i w puszczy

   okladka

   Autor:
   Henryk Sienkiewicz

   Ocena:
   0/6

   Czy w dobie Lary Croft i Matriksa jest jeszcze miejsce na proste poruszenie serca? Albo czy świat przygód z wiekową tradycją może być atrakcją dla pokolenia, którego wizytówką stają się pośpiech i megarozrywka?

  35. W pustyni i w puszczy

   okladka

   Autor:
   Henryk Sienkiewicz

   Ocena:
   0/6

   Klasyczna i do dziś uważana za niedoścignioną powieść polskiego noblisty dla młodzieży, czytały i czytają ją z wypiekami na twarzy kolejne pokolenia młodych czytelników. Jest tu wszystko - nastoletni Polak ratuje angielską dziewczynkę od niechybnej zagłady pośród egzotycznej scenerii afrykański...

  36. Noc między Tam i Tu

   okladka

   Autor:
   Marta Krajewska

   Ocena:
   5/6

  37. Pan Samochodzik i... (Tom 3). Pan Samochodzik i skarb Atanaryka

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   0/6

   Zabawne perypetie studenta historii sztuki, który udaje się na kolejną wyprawę archeologiczną. Razem ze swoim bratem Pawłem, oraz Babim Latem, szukają zaginionego skarbu Gotów. Przy okazji przeżywają wspaniałą przygodę w otoczeniu przepięknej przyrody.

  38. Czerwone buciki

   okladka

   Autor:
   H.c. Andersen

   Ocena:
   0/6

   Karusia jest małą, ubogą dziewczynką. Gdy umiera jej matka, lituje się nad nią zamożna dama i przygarnia ją do siebie. Dziewczynka opływająca od tego czasu w dostatek zdaje się nie doceniać otrzymanej od losu szansy.

  39. Choinka

   okladka

   Autor:
   H.c. Andersen

   Ocena:
   0/6

   Choinka rosła spokojnie w zaciszu zielonego lasu. Była wśród przyjaciół i nigdy niczego jej nie brakowało. A jednak wciąż marzyła tylko o tym, by być wysoka pod samo niebo. Z podziwem patrzyła na starsze drzewa i słuchała ptasich opowieści o choinkach przemierzających świat na łodziach.

  40. Przygody Alicji w krainie czarów

   okladka

   Autor:
   Lewis Carroll

   Ocena:
   0/6

   Alicja, odpoczywając z siostrą w ogrodzie, niespodziewanie dostrzega przebiegającego koło niej Białego Królika mówiącego ludzkim głosem. Zainteresowana tą nietypową postacią rusza w pościg za nim.

  41. Tajemniczy ogród

   okladka

   Autor:
   Frances Hodgson Burnett

   Ocena:
   6/6

   Dwór pośrodku rozległych wrzosowisk skrywa wiele sekretów. Sto zamkniętych pokoi, mur bez furtki, odległy krzyk w korytarzu i chłopiec rozmawiający ze zwierzętami. Czy dziesięcioletniej, wścibskiej i niezbyt sympatycznej panience Mary uda się rozwiązać wszystkie zagadki ponurego Misselthwaite Manor?

  42. Legendy warszawskie

   okladka

   Autor:
   Artur Oppman

   Ocena:
   0/6

   Stolica Polski - Warszawa, kryje w sobie setki tajemnic. Z jej wieloma zakątkami związane są piękne legendy: Syrena Kościół Panny Marii Bazyliszek Zbójcy Złota Kaczka. W tajemniczy klimat legend wprowadza nas ciepły głos Wojciecha Adamczyka.

  43. Czarne okręty 2. Cień nienawiści królewskiej

   okladka

   Autor:
   Joe Alex

   Ocena:
   0/6

   Drugi tom przygód dzielnego Trojańczyka o imieniu Białowłosy. Chłopiec wraz ze swym towarzyszem Terteusem przebywa w Knossos, w pałacu władcy mórz, strzegąc bezpie­czeństwa królewskiego bratanka.

  44. Czarne okręty 3. Kraina umarłych liści

   okladka

   Autor:
   Joe Alex

   Ocena:
   0/6

   Trzecia część niezwykłych przygód Białowłosego, który wraz z Widwojosem i Perilawosem przebywa w gościnie u króla Troi. Po trudach podróży otrzymuje największą nagrodę spotkanie z rodzicami.

  45. Czarne okręty 4. Sam bądź księciem

   okladka

   Autor:
   Joe Alex

   Ocena:
   0/6

   Czwarta, ostatnia część fascynującej podróży Białowłosego, który wraz z towarzyszami dotarł do położonej pośród niezmierzonych bagien i wód krętych rzek i strumieni osady. Docierają tam na chwilę przed obrzędem pożegnania zimy, w którym jedna z dziewcząt mieszkających w wiosce zostanie oddana w o...

  46. Małgosia contra Małgosia

   okladka

   Autor:
   Ewa Nowacka

   Ocena:
   0/6

  47. Kacperiada

   okladka

   Autor:
   Grzegorz Kasdepke

   Ocena:
   0/6

   Zbiór krótkich historyjek, jakie zdarzyły się trzyosobowej, raczej niestandardowej rodzince. Wszystkie opowiadania napisane są ze swadą i dużą dawką humoru z pozycji tatusia pięcioletniego.

  48. Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   6/6

   Pan Samochodzik udaje się w Bieszczady. Wraz z Baśką, który kończył właśnie drugą licealną, i jego zastępem harcerskim, próbuje rozwikłać tajemnicę przemytników starych ikon. Trop prowadzi do Pragi.

  49. Pan Samochodzik i Winnetou

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   0/6

   Pan Samochodzik udaje się na upragniony urlop. Spokoju nie daje mu informacja, że w Złotym Rogu wielki zakład przemysłowy postanowił rozebrać znajdujący się nieopodal stary zamek i na jego miejscu zbudować klubokawiarnię.

  50. Pan Samochodzik i Niewidzialni

   okladka

   Autor:
   Zbigniew Nienacki

   Ocena:
   0/6

   Tomasz, zwany Panem Samochodzikiem, zostaje kierownikiem Samodzielnego Referatu do Zadań Specjalnych. Wraz z nową asystentką, pannę Moniką, usiłują rozwikłać tajemnicę ukrytych skrzyni ze zbiorami dr Hansa Gottlieba.

  1. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

   okladka

   Autor:
   Beata Błaszczyk

   Ocena:
   5/6

   Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i ty...

  2. Angielski Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   5/6

   Audio Kurs Angielski Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego i przygotować się do podróży.

  3. Hiszpański Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka hiszpańskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji - aż 90 minut nagrań - uczących 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np.

  4. Niemiecki Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka niemieckiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji uczących blisko 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np.

  5. Rosyjski Kurs Podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Rosyjski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka rosyjskiego i przygotować się do podróży.

  6. Francuski Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   5/6

   Francuski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka. Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez pr...

  7. FISZKI audio j. angielski Słownictwo 1

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio język angielski Słownictwo 1 Poziom: A1, elementary (podstawowy) FISZKI kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  8. Chiński Kurs Podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   4/6

   Audio Kurs Chiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę chińskiego oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs uczy mandaryńskiego - urzędowego języka Chin.

  9. FISZKI audio - j. angielski - Czasowniki dla początkujących

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio – język angielski – Czasowniki dla początkujących Poziom: A1/A2, elementary (podstawowy) Czasowniki są podstawą płynnej komunikacji – warto je zatem znać.

  10. Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Ukraiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka ukraińskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz ...

  11. Norweski Kurs Podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Norweski Kurs Podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Norwegii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.

  12. Portugalski kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Portugalski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Portugalii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.

  13. Czeski Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Kurs podstawowy audio przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę czeskiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Czech do pracy, na studia i w celach turystycznych.

  14. Przełam barierę językową

   okladka

   Autor:
   Anna Szpyt

   Ocena:
   0/6

   Nawet jeśli będziemy dysponować ogromną wiedzą językową, a nie zdołamy wykrztusić z siebie nawet słowa, to równie dobrze moglibyśmy nie mieć tej wiedzy wcale. Bardzo często boimy się, że ktoś przyłapie nas na brakach, że się zbłaźnimy i zostaniemy ocenieni.

  15. Angielski (wersja amerykańska) Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Angielski (wersja amerykańska) Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących i wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do USA w celach turystycznych, do pracy i na studia.

  16. Język niemiecki w IT. Rozmówki

   okladka

   Autor:
   Marcin Jackiewicz

   Ocena:
   3.4/6

   Polscy informatycy dali się światu poznać z jak najlepszej strony, więc świat upomina się o nich. Coraz więcej rodzimych firm współpracuje z europejskimi klientami, dla których podstawowym językiem komunikacji jest niemiecki.

  17. FISZKI audio j. angielski Konwersacje

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk, Joann...

   Ocena:
   5/6

   FISZKI audio język angielski Konwersacje Poziom: A2-B2, intermediate (średnio zaawansowany) Tytuł powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku.

  18. FISZKI audio - j. angielski - Starter

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio – język angielski – Starter Poziom: dla absolutnie początkujących Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  19. Turecki - Kurs podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Turecki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka tureckiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój...

  20. FISZKI audio j. niemiecki Słownictwo 1

   okladka

   Autor:
   Kinga Perczyńska

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio język niemiecki Słownictwo 1 Poziom: A1, Grundstufe (podstawowy) FISZKI kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  21. Angielski. Superkurs

   okladka

   Autor:
   Iwona Więckowska, Agni...

   Ocena:
   0/6

   Zestaw audio idealny do samodzielnej nauki i niezbędny w podróży: - Intensywny kurs w 30 lekcjach - Rozmówki polsko-angielskie - 150 minut nagrań. %22Angielski. Superkurs%22 łączy w sobie zalety intensywnego kursu Lingo z serii %22raz a dobrze%22 oraz popularnych rozmówek z serii %22Powiedz to!

  22. Angielski Fiszki mp3 1000 słówek dla znających podstawy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   4/6

   Angielski Fiszki mp3 1000 słówek dla znających podstawy Z Angielski Fiszki MP3: - poznasz 1000 niezbędnych słów wraz z 1000 przykładowych zdań - nauczysz się gotowych wzorców komunikacyjnych - wyćwiczysz wymowę z wysokiej jakości nagraniami wyłącznie native spekerów - wysłuchasz nagrań na d...

  23. FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 3

   okladka

   Autor:
   Patrycja Wojsyk

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio – język angielski – Słownictwo 3 Poziom: B1, intermediate (średnio zaawansowany) FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio.

  24. Fiński Kurs Podstawowy

   okladka

   Autor:

   Ocena:
   0/6

   Fiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Finlandii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.

  25. FISZKI audio j. niemiecki Starter

   okladka

   Autor:
   Kinga Perczyńska

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio język niemiecki Starter Poziom: dla absolutnie początkujących Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem niemieckim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  26. FISZKI audio j. rosyjski Starter

   okladka

   Autor:
   Kinga Perczyńska, Joan...

   Ocena:
   0/6

   FISZKI audio język rosyjski Starter Poziom: dla absolutnie początkujących Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem rosyjskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  27. Włoski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz. Audiokurs

   okladka

   Autor:
   Tadeusz Wasiucionek, T...

   Ocena:
   0/6

   Wyjeżdżasz do słonecznej Italii? A może interesujesz się włoską kulturą i sztuką? Jeśli tak, na pewno przyda Ci się znajomość języka włoskiego. Skorzystaj z audiokursu Lingo i przekonaj się, jak łatwo zaskoczysz rodowitego Włocha swoją wymową!

  28. Praktyczny kurs języka angielskiego

   okladka

   Autor:
   Beata Pawlikowska

   Ocena:
   0/6

   To jest praktyczny kurs języka angielskiego, który uczy mówienia i rozmawiania. Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.

  29. Rozmówki polsko-angielskie dla zmotoryzowanych, wyjeżdżających za granicę